Pieteikšanās forma mācībām

Pavasara brīvdienas ar slepenajiem aģentiem Foksu un Banniju. Jautra un pozitīva angļu valodas nometne ar atjautības uzdevumiem no 16.03.-20.03.2020

crime sceneTop Secret!!! Īpaši slepena informācija: 16. martā no Londonas, Lielbritānijas galvaspilsētas, ierodas slepenie aģenti Fokss un Bannijs. Vizītes mērķis: pavadīt Rīgā 5 neaizmirstamas dienas pēc ļoti sarežģītas misijas, lai atpūstos un izklaidētos. No risk, no secret missions ... taču kaut kas jau notiks...
Slepenajiem aģentiem Foksam un Bannijam atkal būs jāķeras pie darba!
Bet mūsu pavasara nometnes dalībnieki palīdzēs aģentiem veikt kārtējo misiju.

 

Vai esat gatavi iejusties slepenā aģenta lomā? No 16. līdz 20. martam Global Studio Language School pārvērtīsies par “angļu slepeno bāzi”, kurā katram bērnam būs iespēja paveikt neiespējamo, pieņemt izaicinājumu un pārbaudīt sevi nelielā piedzīvojumā.

 

 

Programma veidota tā, lai katram būtu iespēja iesaistīties un sevi parādīt, pat pašam kautrīgākajam bērnam..
Tās būs piecas dienas, pilnas slepenu misiju, īpašu uzdevumu, meklēšanas operāciju un radošu, intelektuālu uzdevumu, tā būs iespēja izpaust sevi un pacīnīties par labākā aģenta titulu!


Katrs nometnes dalībnieks:
- izies apmācības kursu Spy School un saņems spiega licenci:
- iemācīsies žestu valodu un uzzinās, vai var ticēt cilvēkam, kurš sarunas laikā pieskaras degungalam;
- iepazīsies ar šifrēšanas paņēmieniem: tīkla šifru, Morzes ābeci, kā arī gūs iespēju pašam izdomāt informācijas šifru;
- izpētīs grafoloģiju un pamēģinās izprast noziedznieka raksturu pēc rokraksta;
- atrisinās desmitiem loģikas uzdevumu;
- iemācīsies ņemt pirkstu nospiedumus un uzzinās visu par asins grupām;
- iepazīs pārtapšanas mākslu detektīvlugā;
- iemācīsies šaut;
- un, protams, uzlabos angļu valodas zināšanas, jo kas tas būtu par spiegu bez iespējas sazināties ar visu pasauli? Tādēļ mēs vadām angļu valodas nodarbības katru dienu, pielietojot īpašu metodiku. Pie mums strādā vietējie pasniedzēji un speciālisti no ārzemēm, kuri visu nometnes laiku runās tikai angliski.

 

Un vēl, pačukstēsim Jums noslēpumu, ka aģentu boss Fokss un Bannijs sazināsies ar mums pa “spiegu teletiltu” tieši no Anglijas, lai... Labi, pietiks pļāpāt, to uzzināsiet martā! Laiks ķerties pie lietas!

 

Pasniedzēji un nometnes vadītāji jau pilnā sparā gatavojas nometnei un ar nepacietību gaida jautrus un apķērīgus zēnus un meitenes no 7-14 gadiem (bērnus dalīs grupās, ņemot vērā vecumu un valodas zināšanu līmeni).


Nometnes datumi un laiki: 16.03-20.03.2020. No 11:00-18:00
Cena: 183 eur
Cenā ietilpst:
- 10 akadēmiskās stundas angļu valodas nodarbību;
- kino apmeklējums;
- lāzerieroču spēle;
-siltas pusdienas un vakara tēja.
- ekskursija uz Cēsīm un Livonijas ordeņa pils apmeklējums, stāsti par bruņinieku ikdienu un dzīvi. Mums būs iespēja arī piedalīties “viduslaiku spēlēs”, izmēģināt savas prasmes, pārbaudīt sevi cīņā uz baļķa, noturēties uz ķekatām – garām koka kājām, mest akmeņus mērķī, piedaļīties virves vilkšanas sacīkstēs un citās aktivitātēs.

 

Vēl pabūsim arī īsta zinātnieka lomā, apmeklēsim zinātnes centru Zinoo Cēsīs.

Mūsu adrese:

Tērbatas 16/18. ‏Rīga, Latvija.

Mob.tāl.  +371 29129790, +371 29543100, +371 29257765

e-pasts: info@globalstudio.lv

 

Darba laiks:

Darbdienās 15:00- 18:00

Sestdienās – 09:00 – 18:00

 
 

Global Studio – valodu skola ar raksturu. Vairāk kā 19 gadu pieredze augstas kvalitātes valodu pasniegšanā . Mūsdienīga mācību metodika bērniem, pusaudžiem un pieaugušiem. Angļu,vācu, franču, spāņu, itāļu, latviešu un krievu valodas - Izjūti pasauli citā valodā ar Global Studio!