HomeCampsAngļu valodas vasaras nometne Baltijas jūras krastā no 15.07.-25.07.19.

Angļu valodas vasaras nometne Baltijas jūras krastā no 15.07.-25.07.19.

"Everything good, everything magical happens between the months of June and August."

—Jenny Han, The Summer I Turned Pretty


Urā! Pēdējie sagatavošanās darbi ir pabeigti un mēs esam gatavi paziņot vasaras izbraukuma nometnes tēmu. Vai esat gatavi? Lieliski! Bungu troksnis, visi aizturam elpu un …šogad mēs dodamies ceļojumā apkārt pasaulei "Around the World in 10 Days".
Kravājam čemodānos ar šortus, t-kreklus un mīļāko pidžamu, sauļošanās krēmu, cepuri un dodamies piedzīvojumu pilnā ceļojumā apkārt pasaulei – spilgtā, jautrā, aizraujošā un izglītojošā, garšīgā un ļoti angliskā ceļojumā.

Urā! Pēdējie sagatavošanās darbi ir pabeigti un mēs esam gatavi paziņot vasaras izbraukuma nometnes tēmu. Vai esat gatavi? Lieliski! Bungu troksnis, visi aizturam elpu un …šogad mēs dodamies ceļojumā apkārt pasaulei "Around the World in 10 Days".


Kravājam čemodānos ar šortus, t-kreklus un mīļāko pidžamu, sauļošanās krēmu, cepuri un dodamies piedzīvojumu pilnā ceļojumā apkārt pasaulei – spilgtā, jautrā, aizraujošā un izglītojošā, garšīgā un ļoti angliskā ceļojumā.

 

Paceltas buras, bangu troksnis un viļņu šļaksti, nogrimuši dārgumi un monētu šķindoņa- pilnā gaitā uz priekšu! Turam kursu uz emociju jūru, tieši cauri saviļņojošu iespaidu vētrai!

Pirmā pietura – Japāna. Tā vilina, pievelk, baida un sajūsmina… Japāna ir interesanta ar savām atšķirībām. Šeit guļ, runā, domā, ēd, strādā un mācās citādi. Šodien mūs gaida iepazīšanās ar japāņu glezniecību, izstāde un jautrs sumo turnīrs  “Bizarre Robots”. Bet vakarā organizēsim “Anime Cosplay”- visā pasaulē populāru animācijas varoņu “teātri” ar burvestībām un japāņu videospēlēm.

 

Kurss uz Indiju – ziloņu, jogu un čūsku dīdītāju pasauli, uz neatkārtojamu krāsu, nokrāsu un skaņu pasauli, burvīgu aromātu un izsmalcinātu formu zemi.
Uzzināsim par indiešu tradicionālā apģērba un krāsošanās īpatnībām, nacionālajiem ēdieniem, tradīcijām no intelektuālās spēles “Indija – Austrumu mīkla”, darināsim dāvanu mammai vai vecmāmiņai – izmeklētu rotaslietu etniskā stilā.

 

Un kāda gan jautrība var būt bez indiešu kino un dejām? Rīkosim  Bollywood Dance Battle un “Holi” festivālu- jautru krāsu cīņu. Ui, kā noķēpāsimies!

Pie horizonta parādās Itālija. Pārsteidzoša ar savu skaistumu, brīnumaina, mīlestības piepildīta, pasakaina zeme. Augstās modes likumu noteicēja, kura dāvājusi pasaulei slavenus dizainerus, dziedātājus, skulptorus, arhitektus, māksliniekus, mūziķus un karnevālus…


Zelts, spalvas, vizuļi, pērles… Kāda izskatīsies jūsu venēciešu maska?


Vai zināt arī to, ka pirmā torte parādījās Itālijā? Šokolādes, ogu, ar gaisīgu krēmu, riekstiem un karamelēm… Jūs jau esat uzminējuši. Mūs atkal gaida kulinārijas konkurss, kuru bērni

iemīlējuši jau pagājušajā gadā - MasterChef Junior. Dalāmies komandās un Ready, Steady, Go!

 

Aux Champs-Elysées, Aux Champs-Elysées… Vai arī dzirdat šīs pazīstamās franču dziesmas melodiju? Jā, esam Francijā! Pikantā, omulīgā un romantiskā zemē, kura nepārstāj mūs pārsteigt un sajūsmināt. Kurš reiz pabijis šajā zemē, saskāries ar tās kultūru, sajutis laika un vēstures elpu, izjutis franču bezrūpību un “savoir vivre”, atgriezīsies šeit atkal un atkal, katru reizi atklājot ko jaunu.

 

Mūs gaida Musee du Louvre apmeklējums projektā “Dzīvā glezna”. Vai jums garšo franču deserti tikpat ļoti kā mums? Ja tā, tad jums noteikti patiks mūsu kulinārijas meistarklase. Mēs gatavosim gaisīgu parfe un dekorēsim ar… karameļu stīgām. Mūsu nākamā pietura būs zemē, kura dāvājusi mums Šekspīru, Baironu un Konanu Doilu. Vecā labā Anglija! Vai esat gatavi piedalīties talantu konkursā "Karaliskās spēles" un apmeklēt bibliotēku, kuras plauktos skumst un gaida savu lasītāju “Romeo un Džuljeta”, “Harijs Poters un filozofu akmens”, “Čārlijs un šokolādes fabrika”? Kā īsteni angļi atliksim visas darīšanas un ievērosim tējas laiku “5 o'clock tea” pēc visiem noteikumiem. Vakara karaokē skanēs “Bītlu”, “Džona Lenona, Stinga, Eda Šīrana un Adeles dziesmas.


Grieķija… Kad runājam par Seno Grieķiju, vairākums ļaužu tūlīt atceras Olimpiskās spēles, Spartu un sengrieķu mitoloģiju. Patiesībā cilvēcei senajiem grieķiem jāpateicas par daudz ko vairāk. Klasiskā literatūra, teātris, monētas, enkuri – tas viss un vēl daudz kas radies Senajā Grieķijā. Aicinām jūs uz Teātra festivālu – dejas, mīmika, aktieru izskats, dekorācijas – tam visam ir sava nozīme.  «Citius, Altius, Fortius (“Ātrāk, Augstāk, Tālāk”) – esam sagatavojuši jums jautras Olimpiskās spēles un kvesta spēli “Sengrieķu izrakumi”.


Izmetam enkuru! Mēs esam Amerikā – daudzveidīgā un multikulturālā zemē, kuras devums pasaules kultūrai un zinātnei ir nozīmīgs. Amerika ir kino industrijas mūzikas centrs. Vairākums intelektuālo televīzijas spēļu radušās tieši Amerikā. Vai esat gatavi sacensties “Prātu kaujā” un piedalīties mūzikas klipa filmēšanā?


Maikls Džeksons, Elviss Preslijs, Bejonse, Eminems, the Weekend... Kurš mūs iedvesmos mūzikas šedevram? Pidžamu ballītes tradīcija arī pie mums ieradusies no Amerikas. Tāpat kā iepriekšējā gadā rīkosim omulīgu pidžamu ballīti ar aizraujošas filmas skatīšanos un našķiem.Esam šķērsojuši okeānu. Mūs sagaida pats noslēpumainākais kontinents – Āfrika! Vienu dienu pavadīsim kā āfrikāņu cilts. Kura cilts savāks vairāk banānu no koka, iedegs ugunskuru, izveidos mājokli no pieejamajiem materiāliem un pagatavos ēdienu uz ugunskura? Kad satumsīs, mūs gaida spēle mēness gaismā “Džungļu aicinājums” un labākais āfrikāņu kokteilis “Šamaņu burvju dzēriens”. Pienācis laiks atgriezties dzimtajā ostā. Nometnes noslēguma diena. Svinīga un saviļņojoša diena! Svinīgi skan fanfaras un skatītāju vērtējumam tiek nodoti jūsu veidotie mūzikas videoklipi. Aplausi, apbalvošana, diskotēka, tirdziņš, kurā var iztērēt nometnes laikā godīgi nopelnīto naudu, Mafijas spēle līdz pusnaktij, apskāvieni… un atvadas līdz nākamajai vasarai. Vasaras brīvdienas – tie ir trīs absolūtas laimes mēneši! Ar šo laiku vienmēr saistītas vispārdrošākās cerības, atpūta, jauni draugi, spilgti iespaidi un, protams, piedzīvojumi!  Vai vēlaties dāvāt saviem bērniem neaizmirstamu vasaru, kura kļūs par nozīmīgu viņa dzīves notikumu, iemācīs ko jaunu, paliks atmiņā, aizraus? Tad Jums jāpievērš uzmanība mūsu nometnei. 

 

9 iemesli sūtīt bērnu uz Global Studio Langauge School nometni:

 

*brīnišķīgi dzīvošanas apstākļi greznā viesu namā pašā jūras krastā; 
*istabiņas 1-2 cilvēkiem;
*ekskluzīva angļu valodas programma;
*bagāta valodas lietošanas pieredze dažādās situācijās (nodarbības, pasākumi, spēles, ekskursijas, kulinārijas un mākslas meistarklases norisināsies angļu valodā);
*internacionāla Global Studio Langauge School pasniedzēju un vadītāju komanda;
* bērnu un pasniedzēju attiecība 4:1;
*lielisks priežu meža gaiss, tīrs jūras ūdens un sniegbaltu smilšu pludmale;
* milzīga ierobežota teritorija ar spēļu un sporta laukumiem;
*personīgais šefpavārs, kurš lutinās ar garšīgiem ēdieniem…

Aptuvena dienas kārtība:

8:30-8:45 Wake up!
8:45-9:15 Fitness jūras krastā.
9:30-10:00 Garšīgas, sātīgas brokastis (zviedru galds).
10:00-10:30 Zvanīšana mammām un tētiem. (Tas būs vienīgais laiks, kad bērni lietos mobilo telefonu. Pārējā laikā tie “atpūšas” vadītāju istabā).
10:30-11:45 English (Interaktīva angļu valodas stunda atbilstoši vecumam un līmenim. Lielākā uzmanība tiek pievērsta vārdu krājuma papildināšanai un sarunvalodai, saziņai, ar valodas spēļu, interesantu metožu palīdzību, mūsdienīgiem video un audio materiāliem).
12:00-13:00 Laiks pludmalei (peldamies, sauļojamies, spēlējam spēles).
13:00-13:30 Pusdienas
13:30-14:00 “Klusā stunda” (atpūšamies, lasām iemīļotu grāmatu, sarunājamies ar draugiem)
14:00-15:15 English+
15:15-16:15 Meistarklase (mākslas, kulinārijas vai zinātnes)
16:15-16:30 Launags
16:30-17:30 Intelektuālā spēle jeb viktorīna
17:30-18:30 Laiks pludmalē, futbola vai volejbola spēle (pēc vēlēšanās)
19:00-19:30 Vakariņas
19:30-20:00 Gatavošanās vakara pasākumam
20:00-21:00 It’s show time!
21:00-21:30 Vakara tējas dzeršana un dienas notikumu apspriešana.
21:30-22:00 Gatavojamies naktsmieram.
22:00 Good night!
 
Nometnes Global Studio Language School programmu izstrādājuši mūsu metodiķi. Līdzīgas programmas ir pakaļdarinājumi. Uzmanieties no pakaļdarinājumiem!
Nometnes norises laikā mēs publicēsim sīku foto atskaiti mūsu Facebook lapā.

 

Maiņu laiki:
15.07. - 25.07.2019.
 
Dalībnieku vecums: 6-15
Bērni tiek pētīti un apvienoti pulciņos pēc vecuma un angļu valodas zināšanu līmeņa.
Pirms nodarbībām notiek testēšana, lai noteiktu zināšanu līmeni.

 

Cena:
Maiņas cena (10 dienas): 730 EUR
Global Studio Language School studentiem paredzēta elastīga atlaižu sistēma.
Iepriekšējās rezervēšanas cena (līdz 30.martam): 657 EUR
 
Nometnes vieta:

Mēs ļoti ilgi meklējām, skatījām un pētījām, beidzot atradām! Lūk TĀ ir – mūsu nometnes ideālā vieta! Viesu nams “Stellas” (divas dvīņu mājas, katrā var izmitināt 15 cilvēkus) pašā Baltijas jūras krastā, 220 km no Rīgas un 25 km no Liepājas.
Sīkāka informācija par nometnes vietu
https://viesunamiem.lv/stellas

 

Pieteikties nometnei un uzzināt papildus informāciju par programmām bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem:

29543100, 29257765  info@globalstudio.lv 
Valodu skolas GLOBAL STUDIO adrese: Skolas 21-201А. Rīga.

+371 29129790, +371 29543100, +371 29257765

info@globalstudio.lv

www.facebook.com/globalstudio.lv

Tērbatas iela 16/18, Rīga, LV-1011

pretī 40.vidusskolai
(ieeja no pagalma, ēka labajā pusē)

Global Studio – valodu skola ar raksturu. Vairāk kā 19 gadu pieredze augstas kvalitātes valodu pasniegšanā . Mūsdienīga mācību metodika bērniem, pusaudžiem un pieaugušiem. Angļu,vācu, franču, spāņu, itāļu, latviešu un krievu valodas - Izjūti pasauli citā valodā ar Global Studio!