HomeVasara-2021

Vasaras kurss "Pasaku angļu valoda. 10 pasakas 10 dienās"

kids 7

Global Studio Language School metodiķi izstrādājuši līdz šim pašu aizraujošāko vasaras kursu 5-6 un 7-9 gadus veciem bērniem.  

  

Reiz hameleons nonāca zoodārzā, skatījās uz interesantiem dzīvniekiem un viņam sagribējās tiem līdzināties. Te notiek pats interesantākais  - hameleonam izaug lapsas aste, zivs spuras, brieža ragi, bruņurupuča bruņas – un tas vēl nav viss saraksts. Beigās sanāk … bet kas sanāks beigās, mūsu mazie klausītāji uzzinās nodarbībā, kuras gaitā klausīsimies pasaku, atkārtosim dzīvnieku nosaukumus, krāsu nosaukumus angļu valodā, uzzināsim interesantus faktus par hameleoniem un uzzīmēsim savu chameleon... 

Lasīt tālāk ...

07.06.21 British Summer 2021 in Riga, neizejot no mājas. Angļu valoda bērniem un pusaudžiem.

oranges 9

"Every summer has a story".


Vasara – lielisks laiks, lai nodarbotos ar valodu apguvi, tomēr šovasar mums nezin vai izdosies ceļot uz Angliju. No problem. Global Studio Language School metodiķi sagatavojuši Jums šo to īpaši aizraujošu – pārcelsim labāko angļu skolu uz Rīgu tiešsaistē.  British Summer in Riga, neizejot no mājas.

 

Nekādas garlaicīgas iekalšanas un mācību grāmatu. Tikai dzīvs, īsts un aizraujošs saturs, kurš nevienu pusaudzi neatstās vienaldzīgu.
Atkarībā no vecuma un sagatavotības līmeņa mēs lasīsim detektīvstāstus un šausmu stāstus, apmainīsimies biznesa idejām un risināsim biznesa lietas, piedalīsimies debatēs un izstāsimies, veidosim projektus un prezentācijas, veiksim zinātniskus eksperimentus, filmēsim translācijas angļu valodā.

 

Tieši tāpat kā īstā vasaras nometnē, katra vasaras nedēļa būs veltīta jaunai tēmai. Tādēļ varat pievienoties jebkurā Jums izdevīgā laikā un pavadīt nometnē tik nedēļu, cik vēlaties.

 

 

Lasīt tālāk ...

+371 29129790, +371 29543100, +371 29257765

info@globalstudio.lv

www.facebook.com/globalstudio.lv

Tērbatas iela 16/18, Rīga, LV-1011

pretī 40.vidusskolai
(ieeja no pagalma, ēka labajā pusē)

Global Studio – valodu skola ar raksturu. Vairāk kā 19 gadu pieredze augstas kvalitātes valodu pasniegšanā . Mūsdienīga mācību metodika bērniem, pusaudžiem un pieaugušiem. Angļu,vācu, franču, spāņu, itāļu, latviešu un krievu valodas - Izjūti pasauli citā valodā ar Global Studio!