HomeVasara 2024Vasaras Programmas Bērniem 5+

Vasaras Programmas Bērniem 5+

KIDS FINAL

The Most Weird and Wonderful Animals on the Planet – Become a Young Biologist! 8+

Visdīvainākie un visbrīnišķīgākie dzīvnieki uz planētas – kļūsti par jauno biologu! 8+

 

Dzīvnieki ir apbrīnojami, jauki un reizēm pat šokējoši. Šajā vasaras angļu valodas kursā mēs uzzināsim par visdīvainākajiem un visbrīnišķīgākajiem dzīvniekiem uz mūsu planētas!

Katru dienu jauns dzīvnieks, jauna atklāsme! Kuram dzīvniekam ir 4 deguni? Kas ir aksolotli? Kuram radījumam ir žokļi, kas ir garāki par autobusu? Kā tīģerhaizivs ieguva savu nosaukumu? Un vai The Pink Fairy Armadillo tiešām izskatās kā rozā feja?

Interesanti? Tas ir maigi teikts! Mēs esam pārliecināti, ka mūsu nodarbības patiks pat tiem bērniem, kuriem šobrīd nav izteiktas intereses par dzīvniekiem, jo mēs daudz runāsim, spēlēsim spēles, skatīsimies izglītojošus video angļu valodā, zīmēsim, veidosim projektus, diskutēsim un strīdēsimies. Tomēr mūsu mērķis būs nopietns – papildināt vārdu krājumu, iemācīties izmantot jaunos vārdus un izteicienus kontekstā, prasmīgi stāstīt un rakstīt īsus (un ne tik īsus) stāstus par The Most Weird and Wonderful Animals on the Planet jeb visdīvainākajiem un visbrīnišķīgākajiem dzīvniekiem uz planētas.

Sample Lesson Plan. Day 3

The Panda Ant

Starter– students to draw what they think the animal looks like using their imagination and the name of the animal but without seeing any pictures.

Is it a panda or an ant? Or neither? 

We will learn about the characteristics of the panda ant and what makes it weird and wonderful! Students will complete a Fact File on where it lives, what it eats, what homes they build, what predators they have and unique traits. 

Vocabulary of the lesson: panda, black-and-white, insect, wasp, fuzzy, body, head, eyes, Chinese, China, bear, female, predator, sting, male, wings, eggs.

Kurss ir paredzēts bērniem ar angļu valodas pamatzināšanām (skolēni tiks sadalīti grupās atbilstoši vecumam un valodas prasmju līmenim). 

 

Kursa datumi: 

05.06-16.06.23.

Pr, T, C. plkst. 12.30-14.30

26.06-30.06.23. Pr-Pk. plkst. 12.30-14.30 

17.07-28.07.23. Pr, T, C. plkst. 12.30-14.30 

 

Cena: 122 eiro par 2 nedēļām (6 nodarbības);

101 eiro par 1 nedēļu (5 nodarbības).

 

 

THE COLORS OF THE RAINBOW. MINI CAMP.

Visas varavīksnes krāsas. Vasaras angļu valodas nometne vismazākajiem skolniekiem vecumā no 5 līdz 6 gadiem.

 

Mēs esam sagatavojuši kaut ko īpaši burvīgu, daudzkrāsainu, interaktīvu, pasakainu un ļoti izglītojošu mūsu mazajiem skolniekiem! Tā ir krāsu nometne, kurā katru dienu ir jauna tēma – jauna krāsa, jauni krāsu stāsti un jauni challenges!

Kurss ir balstīts valodas apguvē caur integrētu mācību priekšmetu. Vienkāršāk sakot, angļu valodas mācīšanās notiek ar kādu mācību priekšmeta palīdzību, tas ir, izmantojot pasakas, interesantus stāstījumus, zinātniskus eksperimentus, spēles un mākslas projektus.

Mūsu "campers" gaida interesantas nodarbības ar jautrām, interaktīvām spēlēm, zinātniskiem eksperimentiem, pasakām, stāstiem un dziesmiņām (vecāki, sagatavojieties, mūsu angļu dziesmiņas ir tik lipīgas, ka jūs visu vasaru dabūsiet klausīties tās sava bērna izpildījumā:)). 

Atverot ZILĀS DIENAS durvis… Klausīsimies stāstu par zilo kaķi, kas iekāpa zilās mellenēs… vai ne mellenēs, bet gan ievārījumā vai saldējumā, vai zilā kūkā... Fantazēsim!

Zinātnes nodarbībā mēs sajauksim zilo krāsu ar citām krāsām. Mākslas nodarbība būs veltīta jūras iemītniekiem; kas dzīvo zilā okeāna dibenā? Ne tikai dzeltenais Sponge Bob Square Pants! Bet zilas zivis, zilais tārps, zilais valis, haizivs un delfīns. Mēs mācīsimies tos zīmēt – ar krāsām, parastiem un krāsainiem zīmuļiem.

Un desertā pagatavosim zilu milkshake! Mmm, garšīgi!

Nometnes programma ir paredzēta bērniem no 5 līdz 6 gadu vecuma ar nulles / pamatzināšanām angļu valodā.

 

Cena: 360,-

Iekļauta ēdināšana trīs reizes dienā. 

Dienas un laiks: Pr-Pk 10.00-17.00 (LITE programma plkst. 10.00-14.00 pēc pieprasījuma).

 

BRITISH SUMMER LOADING (online)

Vasaras tiešsaistes angļu valodas kurss ar labākajiem skolotājiem no Global Studio Language School. Paredzēts bērniem un pusaudžiem vecumā no 8 līdz 19 gadiem.

Vasara ir lielisks laiks, kad apgūt valodas. Global Studio Language School metodologi ir izdomājuši kaut ko ļoti aizraujošu – mēs labākās vasaras angļu valodas skolas formātu pārnesīsim uz tiešsaistes formātu Rīgā. British Summer in Riga, nedodoties ārā no mājas.

Nekādas garlaicīgas mācīšanās, nekādu mācību grāmatu! Tikai dzīvelīgs, īsts un aizraujošs saturs, kas neatstās vienaldzīgu it nevienu pusaudzi! Atkarībā no vecuma un sagatavotības līmeņa, mēs lasīsim un apspriedīsim detektīvus un horror stāstus, apmainīsimies ar biznesa idejām un risināsim biznesa uzdevumus, piedalīsimies debatēs, veidosim projektus un sagatavosim prezentācijas, veiksim zinātniskos eksperimentus un pat filmēsim video blogus. Mēs runāsim par visdažādākajām tēmām, apspriedīsim grāmatas, filmas, biznesu, blogerus, ceļojumus, modi, politiku – visu angļu valodā...

 Mūsu angļu valodas nodarbības ir 100% Conversational.

 

Pusaudžiem. Skolēnu vecums: no 12 līdz 19 gadiem

Teen Stuff – tikai interesantākais, svaigākais un superaktualākais pusaudžiem. Kursu vada jauni un radoši skolotāji, kuri ir sagatavojuši daudz tēmu diskusijai:

- Kas ir Gooseneck barnacles un ar ko tos ēd? 

- Stranger Things Cūkkārpā. Jauns seriāls vai mākslīgā intelekta neironu tīklu triks? 

- Ja mana vecmāmiņa būtu Instagramā. 

- Swoosh. Nike. Logotipa vēsture. 

- Cik daudz un kā pelna Youtube blogeri? 

- Valsts, kas nav kartē. 

- Kā iestāties pasaulē labākajā universitātē?

 

Bērniem. Skolēnu vecums: 8-11 

Kids Stuff – tikai visinteresantākais bērniem. Jaunākos bērnus gaida tikpat aizraujošs ceļojums angļu valodas pasaulē. 

Mācību stundās mēs iemācīsimies daudz jaunu vārdu un uzzināsim daudz ko ļoti interesantu:

- Vai ir vērts aicināt tīģeri uz tēju? 

- Zinātniskā ekspedīcija uz jaunu planētu. 

- Cik sver Anglijas sardzes karogi?

- Patiesība vai izdoma? 

- Receptes un saldumi no grāmatas Harry Potter burvju pavārgrāmatas. 

- Vai cūkas lido? 

- Saldēdienu degustētājs. Visgaršīgākā profesija uz zemes.

 

Interesanti? Noteikti! Mēs esam pārliecināti, ka mūsu nodarbības patiks pat visneieinteresētākajiem (pagaidām :)) bērniem, jo mēs spēlēsim, dziedāsim un klausīsimies smieklīgus stāstus. Tomēr visa šī procesa mērķis būs ļoti nopietns – papildināt vārdu krājumu par vismaz 50 jauniem vārdiem un iemācīties tos lietot kontekstā. Kā īstā angļu valodas vasaras skolā, katra nedēļa tiks veltīta jaunai tēmai. Tādējādi jūs varat mums pievienoties jebkurā laikā jebkādam nedēļu skaitam (minimāli 4 nedēļas).

 

Sesija nr. 1 

5. jūnijs - 30. jūnijs 

Sesija nr. 2

  1. 3. jūlijs - 28. jūlijs 

Sesija nr. 3

  1. 31. jūlijs - 25. augusts

Skolēnu vecums: 8-19.

Nodarbību intensitāte: 2 reizes nedēļā pa 120 minūtēm.

Kursa ilgums: jūnijs-augusts.

Nodarbību laiks: plkst. 10:00-12:00 vai plkst. 12:00-14:00.

Maksa par 1 ned. ( 4 stundas) - 36,- 

Mūsu adrese:

Tērbatas 16/18. ‏Rīga, Latvija.

Mob.tāl.  +371 29129790, +371 29543100, +371 29257765

e-pasts: info@globalstudio.lv

 

Darba laiks:

Darbdienās 15:00- 18:00

Sestdienās – 09:00 – 18:00

 
 

Global Studio – valodu skola ar raksturu. Vairāk kā 19 gadu pieredze augstas kvalitātes valodu pasniegšanā . Mūsdienīga mācību metodika bērniem, pusaudžiem un pieaugušiem. Angļu,vācu, franču, spāņu, itāļu, latviešu un krievu valodas - Izjūti pasauli citā valodā ar Global Studio!