Pieteikšanās forma mācībām

Mon week-end francais

Autorprogramma franču valodas mācīšanai pusaudžiem Mon week-end francais. Iepazīstam franču valodas pasauli.

Aicinām bērnus franču valodas ceļojumā. Piedāvājam Jums veselu mācību gadu pavadīt franču valodas vidē ar aizraujošām nodarbībām un atklājumiem.

Nodarbības notiks pēc Mon week-end francais programmas – tās nebūs garlaicīgas mācību stundas kā skolā, bet jautras tematiskās nodarbības franču valodā, dabas zinātņu un humanitāro priekšmetu apguve jautrā un draudzīgā atmosfērā. Stundas nomainīs dažādi radoši konkursi, intelektuālas spēles un viktorīnas, skatīsimies filmas un lasīsim aizraujošus stāstus. Mācību gada beigās bērni gatavos noslēguma projektus franču valodā par kādu tēmu (tā var būt luga, glezna, pētījums, prezentācija vai video materiāls).

Bērnu saziņa ar pasniedzēju notiek tikai franču valodā.

Nodarbības Mon week-end francais notiek 1 reizi nedēļā – piektdienās 15:00-19:30 vai sestdienās 9:00-13:30 vai 14:00-18:30

Lasīt tālāk ...

Frānču valoda pieaugušajiem

Mūsu dienās franču valoda, patiesi, tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām valodām pasaulē, tā ir nepieciešamība, kuru diktē pati dzīve, tāpēc visus, kuri ir orientēti uz perspektīvu un savu iespēju paplašināšanu – mēs gaidām valodu skolā International Studio.

 

Pavisam nav svarīgi, vai jūs franciski zināt tikai ,,Bonjour!”, vai lasāt franču klasiķus orģinālvalodā, pie mums ir iespējams sākt mācīties franču valodu no ,,nulles” vai pilnveidot to, pie tam – jūs paši varat izvēlēties kursa intensitāti un ērtāko laiku mācībām

Mūsdienīgās programmas un metodika ļauj bez grūtībām sarunāties un noņemt valodas barjeru. Cik svarīgi ir justies pārliecinātam ārzemēs, ceļojot, strādājot vai sazinoties ar ārzemju partneriem, cik lieliski ir skatīties filmas svešvalodā un pieķert sevi pie domas – es visu saprotu!

Dotais kurss lieliski jūs sagatavos saziņai svešvalodā dažādās dzīves situācijās. Galveno akcentu pasniedzēji liek uz sarunvalodas attīstīšanu, mutiskās runas uztveršanu un labas gramatiskās bāzes veidošanu.

Intensitāte – 2 reizes nedēļā pa 2 akadēmiskajām stundām (90 minūtes).

Kursa ilgums – No septembra līdz maijam.

Frānču valoda bērniem un pusaudžiem

 

Pusaudži un bērni – tie ir mūsu mīļākie, bet tajā pašā laikā paši prasīgākie un kaprīzākie studenti, kuriem svešvaloda - ir kā savdabīgs ēdiens, kas ir garšīgs, noderīgs un vēl ar oriģinālām piedevām un garšvielām. Pie tam - mēs cienam mūsdienu jauniešu mērķtiecību un grandiozos mērķus – būt labākajiem skolā, ,,izcili” nokārtot eksāmenus, iestāties prestižās universitātēs, skatīties filmas, ceļot, brīvi izteikt savas domas un sazināties svešvalodā.

 

Mūsu pasniedzēji zin, kā izdarīt tā, lai mācību process nepārvērstos zubrīšanā. Jaunākās mācību programmas ļauj apgūt plašu vārdu krājumu un lielisku gramatisko bāzi. Interesantākās un aktuālākās stundu tēmas neatstāj vienaldzīgu nevienu mūsu studentu. Katra stunda – tas ir atklājums un piedzīvojums. Debates, dziesmu klausīšanās un “blokbasteru” apspriešana, aizraujošā gramatika, spēles – vārdu krājuma papildināšanai, interesantu grāmatu un stāstu lasīšana, stundas Onlainā – tas viss un daudz, kas vēl gaida Jūs nodarbībās. Mēs Jūs gaidām! Pie mums ir jautri!

 

Intensitāte – 2 reizes nedēļā pa 2 akadēmiskajām stundām (90 minūtes).

Kursa ilgums – No septembra līdz maijam

+371 29129790, +371 29543100, +371 29257765

info@globalstudio.lv

www.facebook.com/globalstudio.lv

Tērbatas iela 16/18, Rīga, LV-1011

pretī 40.vidusskolai
(ieeja no pagalma, ēka labajā pusē)

Global Studio – valodu skola ar raksturu. Vairāk kā 19 gadu pieredze augstas kvalitātes valodu pasniegšanā . Mūsdienīga mācību metodika bērniem, pusaudžiem un pieaugušiem. Angļu,vācu, franču, spāņu, itāļu, latviešu un krievu valodas - Izjūti pasauli citā valodā ar Global Studio!