HomeProgrammas 2023/2024

3 dienu intensivais kurss

gs2024

 • 11.03.-13.03.2024.
  3 dienu maratons, lai sagatavotos 9. klases centralizētajiem eksāmeniem angļu valodā, latviešu valodā un matemātikā.
  Izmantojiet pavasara brīvdienas lietderīgi!
  Angļu sakāmvārds saka, ka “veiksme vienmēr uzsmaida tiem, kas smagi strādājuši.” Vēlos piebilst: "un tiem, kas prot parādīt sava darba rezultātus." Eksāmens ir zināšanu demonstrējums. Tāpēc nepaļausimies tikai uz veiksmi un mācīsimies burvestības –  kā labi parādīt apgūto! Ir pienācis laiks sākt gatavoties!
  Global Studio metodiķi ir izstrādājuši intensīvo programmu, lai pēc iespējas efektīvāk sagatavotos visiem trim 9. klases valsts centralizētajiem eksāmeniem. Trīs dienas, trīs priekšmeti: angļu valoda, latviešu valoda un matemātika.

Papildu izglītība angļu valodā 5-18 gadus veciem bērniem un pusaudžiem

new 2023 24

 • Papildu izglītība angļu valodā (5-18).

  Atvērta pieteikšanās jaunajam 2023./2024. mācību gadam.

 •  

  Nodarbības "Papildu izglītība angļu valodā" notiek no septembra līdz maijam un ir paredzētas šādām vecuma grupām:

  • Sākumskolai jeb 5-7 gadus veciem bērniem

  • Junioriem jeb 8-12 gadus veciem bērniem

  • Vecākajai grupai jeb 13-18 gadus veciem pusaudžiem

  • AS/A līmeņi+IELTS pusaudžiem no 15 gadiem (angļu valodas līmenis B2 un augstāks)

   

 • Katrā vecuma grupā mūsu skolēni apgūst vairākus priekšmetus angļu valodā atbilstoši vecumam un valodas prasmes līmenim.

  Lasīt tālāk ...

BRITISH CURRICULUM. ONLINE CLASSES.

online 1

Online nodarbības ar labākajiem Jūsu mīļākajiem Global Studio Language School skolotājiem.

Vairs nav jātērē laiks ceļā, jābīstas no sastrēgumiem vai sliktiem laikapstākļiem - Jums ir iespēja mācīties no mājām, izmantojot mūsu labākās programmas.

Tāpat kā iepriekšējā mācību gadā, tiešsaistes nodarbības vadīs Jūsu iemīļotie skolotāji – skolotāji, kas agrāk pie mums strādāja klātienē, bet tagad, dzīvojot citā valstī, turpina pasniegt tiešsaistē.

Tiešsaistes nodarbību formāts neatšķiras no mūsu "dzīvajām" nodarbībām – mēs rakstām uz elektroniskās tāfeles, rādām video un prezentācijas un pēcāk tās apspriežam, veidojam projektus un pāros un komandās strādājam virtuālajās telpās.

Visas nodarbības Global Studio Language School notiek tikai angļu valodā, bez tulkojumiem un skaidrojumiem dzimtajā valodā.

Kā pamatu mēs izmantojam Britu Nacionālo mācību plānu, pielāgojam to un prezentējam dzīvelīgā un aizraujošā veidā.

Lasīt tālāk ...

PERFORMING ARTS AND DRAMA taught by an experienced actor

drama

Exclusively at Global Studio Language School.

Our 2 hour weekly youth theatre classes are designed to build confidence in 7-18 year olds through drama techniques. This includes spontaneous improvisation, mini scripts, theatre games, radio plays, monologues and structured scenes. The classes are taught in English only!
With over 20 years of experience, our professional tutor and curriculum can help develop public speaking skills to help students feel empowered in educational and social aspects of life. Working within a structured curriculum, our students develop public speaking skills, improve their self-esteem and confidence, and foster enthusiasm and a positive approach to life.
Our Youth Theatre groups also provide a relaxed space to make friends, try new things, and have fun!
Lasīt tālāk ...

Discussion Club with a Native English Teacher

11

Angļu valodas sarunu klubs pusaudžiem vecumā no 12 līdz 18 gadiem un pieaugušajiem. Runājam angļu valodā par visu ko!

Angļu valodas līmenis: A2 un augstāks.

Discussion Club ir nevis nepārdomāta paklačošana, bet gan rūpīgi sagatavotas un iepriekš izdomātas nodarbības, kas palīdzēs attīstīt Jūsu sarunu prasmes, paplašināt vārdu krājumu un pārvarēt valodas barjeru.

Mūsu angļu valodas stundās mēs fokusējamies tikai uz sarunu. Nodarbībās mēs runāsim par dažādām tēmām, diskutēsim angļu valodā par grāmatām, filmām, biznesu, blogeriem, ceļojumiem, politiku…

Lasīt tālāk ...

Sagatavošana angļu valodas eksāmenu kārtošanai 9. un 12. klasēs. Antistresa programma.

exam new

Atvērta pierakstīšanās jaunajam 2023./2024. mācību gadam.

Veiksme vienmēr uzsmaida tiem , kuri kārtīgi pastrādājuši – stāsta angļu sakāmvārds. Gribas piebilst: arī tiem, kuri prot parādīt sava darba rezultātus. Eksāmenā tieši tas tiek darīts – demonstrē to , ko esi apguvis. Tādēļ nepaļausimies uz veiksmi un nemācīsimies burvju vārdus. Pienācis laiks gatavoties.
Global Studio metodiķi izstrādājuši maksimāli efektīvu, dzīvu, mūsdienīgu programmu, lai sagatavotos angļu valodas skolas eksāmenam 9. un 12. klasē.

Sagatavošanas kurss sniedz iespēju atcerēties piemirsto materiālu, kas apgūts skolā, apgūt jaunu leksiku un gramatiku, kas nepieciešama veiksmīgai eksāmena kārtošanai, krāt idejas esejai un diskusijai par dažādām tēmām, kuras sastopamas eksāmenā, trenēt tekošu runu, dzirdes uztveri un izrunu.

Lasīt tālāk ...

Mūsu adrese:

Tērbatas 16/18. ‏Rīga, Latvija.

Mob.tāl.  +371 29129790, +371 29543100, +371 29257765

e-pasts: info@globalstudio.lv

 

Darba laiks:

Darbdienās 15:00- 18:00

Sestdienās – 09:00 – 18:00

 
 

Global Studio – valodu skola ar raksturu. Vairāk kā 19 gadu pieredze augstas kvalitātes valodu pasniegšanā . Mūsdienīga mācību metodika bērniem, pusaudžiem un pieaugušiem. Angļu,vācu, franču, spāņu, itāļu, latviešu un krievu valodas - Izjūti pasauli citā valodā ar Global Studio!