Pieteikšanās forma mācībām

HomePar mums

Valodu skola Global Studio

international Studio

Daudzi no tiem, kuri ieskatīsies šajā mājaslapā, labi zin valodu skolu "Global Studio" un paliek mūsu uzticamie studenti (bet vēl daži – fanātiķi :)daudzu gadu garumā.

Liels paldies Jums par uzticību. Mēs Jūs ļoti mīlam!

Bet tos, kuri tikai tagad vēlas pievienoties mūsu draudzīgajai komandai, droši vien būs interesanti mazliet vairāk uzzināt par valodu skolu "Global Studio".

Mums ir 19 gadu darba pieredze angļu, franču,vācu, itāļu un spāņu valodu pasniegšanā gan Baltijas valstīs, gan ārzemēs. Starp mūsu studentiem valodu skolā “Global Studio” ir sabiedrībā pazīstami politiķi, cilvēki no sporta un mākslas pasaules. Jo vairāk mēs nodarbojamies ar valodu apmācību, jo vairāk mēs pārliecināmies, ka valodu var iemācīties jebkurš, neatkarīgi no vecuma vai sociālā statusa.

Mēs lepojamies ar super – profesionāliem pasniedzējiem svešvalodu apguvē (gan kā valodas lietotājiem, gan vietējiem pasniedzējiem), kuri ir gan šajā valodā domājoši, kuru metodika nav balstīta uz vienkāršu gramatikas formu iekalšanu vai primitīviem dialogiem. Mēs laužam visus steriotipus un horizontus! Mēs skatāmies un apspriežam filmas orģinālvalodā, dziedam dziesmas, spēlējam aizraujošas spēles, diskutējam arī par provokatīvām tēmām, sazinamies ar virtuālajām ierīcēm un reāliem cilvēkiem interneta vidē, nodarbības notiek ar jaunākajiem mācību līdzekļiem un metodiskajiem izdevumiem, kas ir vadošie Lielbritānijas izdevumi - mēs soļojam vienā solī ar laiku!

Mēs esam pārliecināti, ka pasniedzējam jāmīl sava profesija līdz fanātismam, acīm jākvēlo un tikai tad viņš studentu sirdīs un prātos var iedegt zinību dzirksti. Valodu skolas pasniedzēji "Global Studio" dara visu iespējamo, lai stundas būtu aizraujošas un vērtīgas, lai nodarbību laiks paiet kā viens mirklis un studenti ar nepacietību gaidītu jaunu tikšanos ar pasniedzēju un jauniem draugiem no "Global Studio".

Vienlaikus, pat vissaizraujošākās nodarbības ir bezjēdzīgas, ja tās nav orientētas uz rezultātu. Valodu skolas "Global Studio" studenti viegli pārvar biedējošo valodas barjeru, uzlabo sekmes skolā, parāda lieliskus rezultātus eksāmenos, bet mūsu paši mazākie studenti ir tik lielā sajūsmā par nodarbībām, ka atnākot mājās ,,māca” stundā apgūto – saviem vecākiem, vecmāmiņām un vectētiņiem ;).

Bet kā saka angļi “Actions speak louder than words!”, kas nozīmē ‘’Darbība runā skaļāk, kā vārdi!”

Nāciet paši un atvediet draugus! Pie mums jautri notiek svētki, bet labākos mācību gada studentus gaida interesantas dāvanas un izdevīgi piedāvājumi!

 

Valodu skolas "Global Studio" durvis ir atvērtas Jums!

"Global Studio" valodu skola ar raksturu.

Izjūti pasauli citā valodā!

Mūsu adrese:

Tērbatas 16/18. ‏Rīga, Latvija.

Mob.tāl.  +371 29129790, +371 29543100, +371 29257765

e-pasts: info@globalstudio.lv

 

Darba laiks:

Darbdienās 15:00- 18:00

Sestdienās – 09:00 – 18:00

 
 

Global Studio – valodu skola ar raksturu. Vairāk kā 19 gadu pieredze augstas kvalitātes valodu pasniegšanā . Mūsdienīga mācību metodika bērniem, pusaudžiem un pieaugušiem. Angļu,vācu, franču, spāņu, itāļu, latviešu un krievu valodas - Izjūti pasauli citā valodā ar Global Studio!