Home Matemātika+

Matemātikas klubs «Math-O-Mania»

Global Studio sākas uzņemšana Matemātikas klubā «Math-O-Mania» kursā “Aizraujošā matemātika” un “Matemātikas olimpiāde plus”.

Saistošas matemātikas programmas gan tiem, kas dievina matemātiku, gan tiem, kas tikai sapņo ar to sadraudzēties.

Math-O-Mania 3-4 gadus veciem bērniem

Aizraujošā matemātika + Pasaules izziņas mācība

Pats piemērotākais laiks iepazīstināt mazo ar matemātiku. Protams, tas nenozīmē, ka trisgadīgam mazulim mācīsim ciparus un liksim risināt uzdevumus – visam savs laiks. Pirmā iepazīšanās ar matemātiku notiks ar rotaļas palīdzību.

Lasīt tālāk ...

MENTĀLĀ ARITMĒTIKA

Global Studio, pateicoties Starptautiskās Mentālās Aritmētikas Asociācijas (IAMA International Association of Mental Arithmetic) atbalstam un sadarbībai ar to, veido jaunas mācību grupas mentālās aritmētikas kursa apguvei iesācējiem. 
Šis kurss aizsāk nodarbību sēriju Brain Fitness (Prāta fitness) bērniem un pieaugušajiem.
Mentālā aritmētika. Kā tā darbojas?

Mentālā aritmētika ir japāņu metodika bērna intelektuālo spēju attīstībai ar skaitāmo kauliņu “soroban” palīdzību. Tos mēdz saukt arī par “abakus”. 
Veicot aprēķinus prātā, bērni iztēlojas šos skaitāmos kauliņus un sekundes daļā saskaita, atņem, reizina un dala jebkurus skaitļus. 

Lasīt tālāk ...

+371 29129790, +371 29543100, +371 29257765

info@globalstudio.lv

www.facebook.com/globalstudio.lv

Tērbatas iela 16/18, Rīga, LV-1011

pretī 40.vidusskolai
(ieeja no pagalma, ēka labajā pusē)

Global Studio – valodu skola ar raksturu. Vairāk kā 19 gadu pieredze augstas kvalitātes valodu pasniegšanā . Mūsdienīga mācību metodika bērniem, pusaudžiem un pieaugušiem. Angļu,vācu, franču, spāņu, itāļu, latviešu un krievu valodas - Izjūti pasauli citā valodā ar Global Studio!