HomeIzglītība ārzemēsAngļu brīvdienas Cūkkārpai līdzīgā pilī. 21.07- 04.08.2020

Angļu brīvdienas Cūkkārpai līdzīgā pilī. 21.07- 04.08.2020

clifton college 1

Grupas brauciens uz Angliju no 21.07.- 04.08.2020. 8-17 gadus veciem bērniem.

 

The best price guarantee.

 

Mums ir ļoti labas ziņas! Mēs ilgi meklējām un pētījām, līdz beidzot atradām mācību iestādi Lielbritānijā, kurā nav iespējams neiemīlēties no pirmā skatiena, un kura atbilst pat visprasīgāko vecāku un viskaprīzāko bērnu prasībām.
Priecāsimies Jūs iepazīstināt ar Clifton Collegе.
Clifton College ir viena no prestižākajām privātskolām Anglijā bērniem no 3-18 gadiem. Šīs mācību iestādes studentiem jau daudzus gadus ir spīdoši rezultāti mācībās un sportā. Vasarā skola ver savas durvis bērniem un pusaudžiem no dažādām pasaules valstīm.

Mēs dosimies mācīties uz Clifton College no 21. jūlija līdz 4. augustam.


Skolas teritorijā ir mājīga studentu pilsētiņa, kurā katra ēka ir arhitektūras piemineklis. Skatoties uz Clifton College ēkām, rodas iespaids, ka laiks šajā vietā ir apstājies un mēs atrodamies Cūkkārpā -gotiskie torņi, logu arkas, sarežģītās vitrāžas rada apburošu viduslaiku atmosfēru. Tomēr, ieejot iekšā, šis mānīgais iespaids zūd, jo klašu, dzīvojamo māju, laboratoriju, sporta kompleksa iekārtojums atbilst pašām augstākajām 21. gadsimta prasībām.


Skolas ēkas atrodas Kliftonā, klusā un mājīgā Bristoles rajonā ( 2.5 stundu braucienā no Londonas).

 

Drošā un mierīgā vide šeit lieliski saskan ar brīnišķīgām ainavām. Pilsētas centrs atrodas tikai 15 minūšu gājienā no skolas. Bristole ir mūsdienīga pilsēta, kura strauji attīstās. Šajā pārsteidzošajā vietā brīnumainā kārtā sastopas gadsimtu mantojums ar pašām modernākajām tendencēm. Bristole ir slavena ar bagātu mūzikas kultūru, bet 2008. gadā tā tika nominēta Eiropas kultūras galvaspilsētas titulam.

 

Clifton College teritorijā radīti lieliski mācību apstākļi, iespējas realizēt bērnu radošo un sporta potenciālu. Bērni pēc vecuma tiks iekārtoti savrupmājās, kuras domātas 1-6 studentiem. Teritorijā atrodas mūzikas skola, mākslas centrs, keramikas studija, 2 bibliotēkas, zinātnes laboratorijas, IT komplekss, kā arī mākslas skola. Fiziskās attīstības ifrastruktūra ietver tenisa kortus un golfa klubu, fitnesa centru, vairākas sporta zāles, laukumus komandu spēlēm, stadionu un baseinu.

Clifton College vasaras kurss- tā ir brīnišķīga iespēja uzlabot angļu valodu, apskatīt pasakaino valsti, pat izbaudīt Lielbritānijas akadēmiskās izglītības iespējas!

Tikai iedomājieties: jūsu bērns no rīta apmeklē stundas kopā ar skolēniem no visas pasaules, pēc stundām pusdieno milzīgā senatnīgā zālē, tad pievēršas savam iemīļotajam vaļaspriekam vai sporta nodarbībām pieredzējušu instruktoru vadībā (tas var būt futbols, dejas, māksla vai kas cits), tad dodas tematiskā ekskursijā uz Londonu vai Oksfordu, bet vakariņo klasiskā balles zālē Viktorijas laika stilā. Elpu aizraujoši, vai ne? Bet tā ir tikai parasta mācību diena Clifton College valodu skolā!
Mācību programma (var atšķirties atkarībā no studenta vecuma un zināšanu līmeņa)

 

1. VAC Vacation Course (8-17 gadi)
Angļu valodas vispārīgais kurss paredz 15 angļu valodas stundas nedēļā. Nodarbību laikā tiek pievērsta uzmanība visām prasmēm, akcentēta tiek raita sarunvaloda.
Programma ietver klausīšanos, rakstīšanu, izrunas treniņu, sporta un kultūras pasākumus katru dienu kopā ar pārējiem skolas audzēkņiem.

2. IEC Intensive English Course (13-17 gadi)
Angļu valodas intensīvais kurss: kursa struktūra tāda pati, + 10 papildstundas. Programma paredzēta studentiem ar zināšanu līmeni, kurš nav zemāks par vidējo. (В1 un augstāks).

3. AEC Academic English Course (13-17 gadi)
Akadēmiskā angļu valoda tiek organizēta studentiem, kuri plāno turpmāk mācīties angļu skolā. Nodarbības domātas ne tikai valodas prasmju uzlabošanai un pilnveidošanai, bet arī rakstības, leksikas, gramatikas zināšanu pilnveidošanai. Kurss ir intensīvs, nodarbības notiek gan no rīta, gan pēc pusdienām. No rīta (15 stundas nedēļā) stundas domātas pamata prasmju nostiprināšanai: rakstīšana, lasīšana, vārdu krājums, klausīšanās. Pēc pusdienām (10 stundas nedēļā) notiek nodarbības priekšmetos (1 pēc izvēles: matemātika vai biznesa tehnoloģijas) un pēc skolēna izvēles (2 no saraksta: literatūra un māksla, psiholoģija, zinātnes vai informācijas tehnoloģijas).Pavisam kursa laikā students mācās 3 akadēmiskos priekšmetus Kurss izstrādāts studentiem, kuri plāno turpināt izglītību Lielbritānijas augstskolās, ASV vai Kanādā, ņemot vērā turienes prasības. Minimālais valodas prasmju līmenis– Upper-intermediate (B2).

4. TNS Tennis Coaching (13-17 gadi) or GLF Golf Coaching (13-17 gadi)
Angļu valoda + teniss vai golfs. No rīta angļu valodas nodarbības ietver 15 angļu valodas stundas nedēļā. Pēc pusdienām (9 stundas nedēļā) bērni nodarbosies ar izvēlēto sporta veidu pieredzējušu treneru vadībā. Tenisa nodarbības skolas teritorijā vada Absolute Tennis Bristol skolas pieredzējušie treneri, golfa nodarbības notiek pie Bristol & Clifton golf club treneriem, klubs atrodas pavisam netālu no skolas. Tenisa raketes var ņemt līdzi no mājām, vai arī tās piešķirs skola. Arī golfa inventāru nodrošina skola.

 

Grupas brauciens uz Clifton College notiks 21.07.-04.08.2020.
Mācību laiks: 2 nedēļas
Vecums: 8-17 gadi
Līmenis: Elementary to Advanced

 

Brauciena cena: 2172 eur
The best price guarantee! Norādītā cena tiek garantēta gadījumā, ja līgums tiek noslēgts līdz 27.03.2020.

 

Cenā ietilpst:

 

- 30-25 angļu valodas stundas 2 nedēļās (atkarībā no bērna līmeņa un programmas)
- Dzīvošana savrupmājās (istabās 1-6 cilvēki)
- ēdināšana 3 reizes dienā un vakara uzkodas
- ikdienas sporta, izklaides, vakara pasākumi
- 2 dienu ekskursijas uz Londonu un Oksfordu
- 2 nepilnas dienas ekskursijas – brīnišķīga pilsēta Bāta ( Bath) un Kardifu – Velsas galvaspilsētu
- 1 ekskursija pa Bristoli
- Tiešais reiss Rīga – Londona - Rīga
- transports uz/no Clifton College
- Grupas vadītājs, Global Studio Language School pasniedzējs
- Bērnu uzraudzīšana 24/7

 

Papildu maksa par programmu Angļu valoda + teniss vai golfs:
+383 £ nedēļā

TNS Tennis Coaching
+632 £ nedēļā
GLF Golf Coaching

 

Visa nepieciešamā papildu informācija pa tālruni:
29129790, 29543100, 29257765

 

+371 29129790, +371 29543100, +371 29257765

info@globalstudio.lv

www.facebook.com/globalstudio.lv

Tērbatas iela 16/18, Rīga, LV-1011

pretī 40.vidusskolai
(ieeja no pagalma, ēka labajā pusē)

Global Studio – valodu skola ar raksturu. Vairāk kā 19 gadu pieredze augstas kvalitātes valodu pasniegšanā . Mūsdienīga mācību metodika bērniem, pusaudžiem un pieaugušiem. Angļu,vācu, franču, spāņu, itāļu, latviešu un krievu valodas - Izjūti pasauli citā valodā ar Global Studio!