Pieteikšanās forma mācībām

Vasaras kurss "Pasaku angļu valoda. 10 pasakas 10 dienās"

kids 7

Global Studio Language School metodiķi izstrādājuši līdz šim pašu aizraujošāko vasaras kursu 5-6 un 7-9 gadus veciem bērniem.  

  

Reiz hameleons nonāca zoodārzā, skatījās uz interesantiem dzīvniekiem un viņam sagribējās tiem līdzināties. Te notiek pats interesantākais  - hameleonam izaug lapsas aste, zivs spuras, brieža ragi, bruņurupuča bruņas – un tas vēl nav viss saraksts. Beigās sanāk … bet kas sanāks beigās, mūsu mazie klausītāji uzzinās nodarbībā, kuras gaitā klausīsimies pasaku, atkārtosim dzīvnieku nosaukumus, krāsu nosaukumus angļu valodā, uzzināsim interesantus faktus par hameleoniem un uzzīmēsim savu chameleon... 

Interesanti? Protams ! Esam pārliecināti, ka visas 10 pasakas un stāsti patiks arī bērniem kuri pavisam nešķiet ieinteresēti (pagaidām:), jo mēs daudz rotaļāsimies, dziedāsim, klausīsimies smieklīgus stāstus, tomēr nodarbību mērķi ir ļoti nopietni – papildināt vārdu krājumu, minimums – par 50 vārdiem, iemācīties tos lietot kontekstā.

Labi zināms, ka pasaka bērniem vienmēr ir pozitīvu emociju avots, pasaka visvairāk atbilst bērnu vecuma īpatnībām svešvalodu apguvē, palīdz attīstīt bērna atmiņu, domāšanu, uzmanību un fantāziju.  

  

Ko darīsim nodarbību laikā?  

- Klausīsimies un lasīsim (atkarībā no līmeņa) brīnumainas, jautras un pamācošas pasakas un stāstus 

- Stāstīsim pasakas, lietojot apgūtos vārdus un gramatiskās konstrukcijas 

- Spēlēsim pasaku spēles un dziedāsim dziesmas 

- Veidosim visinteresantākos projektus par pasaku varoņiem un izspēlēsim pasaku ainiņas 

- Baudīsim to, ka angļu valoda vairs nav nezināmu frazeoloģismu un vārdu virkne, bet vesela pasaule, pilna brīnumu un piedzīvojumu.   

  

Nodarbības notiek tikai angļu valodā.  

Kursu vada jauns Global Studio Language School pasniedzējs ar starptautisku praksi, programmas  "Learning English through Short Stories" autors.  

Kursa datumi: 07.06-18.06.2021. 

Nodarbību laiks: Pr-Pt 16:00-17:00  7-9 gadus veciem bērniem  un 17:30-18:30 - 5-6 gadus veciem bērniem.  

Cena: 72 eiro par  desmit 60 minūšu nodarbībām. 

Kurss notiks tiešsaistē vai klātienē atkarībā no Izglītības Ministrijas rekomendācijām.  

Mūsu adrese:

Tērbatas 16/18. ‏Rīga, Latvija.

Mob.tāl.  +371 29129790, +371 29543100, +371 29257765

e-pasts: info@globalstudio.lv

 

Darba laiks:

Darbdienās 15:00- 18:00

Sestdienās – 09:00 – 18:00

 
 

Global Studio – valodu skola ar raksturu. Vairāk kā 19 gadu pieredze augstas kvalitātes valodu pasniegšanā . Mūsdienīga mācību metodika bērniem, pusaudžiem un pieaugušiem. Angļu,vācu, franču, spāņu, itāļu, latviešu un krievu valodas - Izjūti pasauli citā valodā ar Global Studio!