Pieteikšanās forma mācībām

MENTĀLĀ ARITMĒTIKA

Global Studio, pateicoties Starptautiskās Mentālās Aritmētikas Asociācijas (IAMA International Association of Mental Arithmetic) atbalstam un sadarbībai ar to, veido jaunas mācību grupas mentālās aritmētikas kursa apguvei iesācējiem. 
Šis kurss aizsāk nodarbību sēriju Brain Fitness (Prāta fitness) bērniem un pieaugušajiem.
Mentālā aritmētika. Kā tā darbojas?

Mentālā aritmētika ir japāņu metodika bērna intelektuālo spēju attīstībai ar skaitāmo kauliņu “soroban” palīdzību. Tos mēdz saukt arī par “abakus”. 
Veicot aprēķinus prātā, bērni iztēlojas šos skaitāmos kauliņus un sekundes daļā saskaita, atņem, reizina un dala jebkurus skaitļus. 

Kad bērni vēl tikai apgūst šīs darbības, skaita katru ciparu, pārbīdot kauliņus uz skaitīkļiem. Pēc tam pakāpeniski pāriet no skaitīšanas uz “mentālo karti” – skaitļa attēlu. Šajā mācību posmā viņi pārstāj lietot sorobanu un sāk iztēloties prātā, kā pārvieto tā kauliņus. Pēc tam bērni pārstāj lietot arī mentālo karti un pilnībā vizualizē sorobanu. 
Mentālā aritmētika labi attīsta iztēli, radošumu, bērna domāšanu, atmiņu, sīko motoriku, uzmanību, centību. Šīs nodarbības orientētas uz to, lai bērnam vienlaicīgi attīstītu abas smadzeņu puslodes, kas ir ļoti svarīgi, jo tradicionālā sagatavošanās skolai tendēta uz kreiso smadzeņu puslodi. 
Grupās uzņemam bērnus no 5 līdz 12 gadiem. Šajā vecumā smadzenes ir plastiskākas, bērns uzsūc informāciju kā sūklis, tādēļ viegli apgūst mācību metodiku. 
Nodarbības notiek 1 reizi nedēļā pa 1,5 stundām vai 2 reizes pa 1 stundai un paredz mājas uzdevumus tiešsaistes treniņa veidā, kā arī rakstveida un mentālu darbu. 
Mentālās aritmētikas nodarbību rezultātā bērniem uzlabosies sekmes visos priekšmetos, viņi iemācīsies ātri paveikt mājas uzdevumus, varēs rēķināt galvā ātrāk par kalkulatoru, spēs viegli apgūt svešvalodas, gūs panākumus gan humanitārajos, gan eksaktajos priekšmetos. 

 

Nodarbības notiks otrdienās un/vai ceturtdienās no 15:30-17:00 vai 17:15-18:45.

+371 29129790, +371 29543100, +371 29257765

info@globalstudio.lv

www.facebook.com/globalstudio.lv

Tērbatas iela 16/18, Rīga, LV-1011

pretī 40.vidusskolai
(ieeja no pagalma, ēka labajā pusē)

Global Studio – valodu skola ar raksturu. Vairāk kā 19 gadu pieredze augstas kvalitātes valodu pasniegšanā . Mūsdienīga mācību metodika bērniem, pusaudžiem un pieaugušiem. Angļu,vācu, franču, spāņu, itāļu, latviešu un krievu valodas - Izjūti pasauli citā valodā ar Global Studio!