Pieteikšanās forma mācībām

“Zinātņu cīņa. Humanitārie pret Eksaktajiem” 27.12.-29.12.

 Triju dienu angļu valodas nometne zinātnisko pētījumu un ziemas prieku mīļotājiem.

 

Strīdi par to, kuri “spicāki” – eksaktie vai humanitārie – nekad nebeidzas. Vai esat gatavi piedalīties šajā strīdā? Tad pievienojieties!

 

Pasniedzēju un vadītāju komanda izstrādājusi interesantas zinātnes meistarklases, kuras, iespējams, pieliks punktu šim strīdam. Jo nometnes beigās mēs balsosim un noskaidrosim, kura meistarklase – eksaktā vai humanitārā - jums vairāk gājusi pie sirds.

tādām Jums priekšā strīda dalībniekus:

 

1. Zooloģija – Do Octopuses Come From Outer Space?

“Astoņkāji patiesībā ir citplanētiešu izcelsmes”. Amerikāņu zinātnieki – ģenētiķi no Čikāgas Universitātes ir noskaidrojuši, ka astoņkāja gēnos novērojama būtiska atšķirība no pārējo Zemes iemītnieku gēniem. Mēģināsim tikt skaidrībā, vai tas tā patiešām ir, tāpat praktiskā nodarbībā uzzināsim, cik siržu ir astoņkājim, un kādā krāsā ir viņa asinis.

 

2. Ķīmija – Chemistry or Magic?

Vai esat gatavi izmēģināt ķīmisku reakciju, kura drīzāk līdzinās maģijai? Bruņosimies ar mēģenēm un indigo karmīnu, nātrija hidroksīdu, glikozes sārma šķīdumu, izrunāsim burvju vārdus un…

 

3. Ģeoloģija – Gem Hunting

Aizraujoša meistarklase, kuras laikā varēs doties dārgakmeņu meklējumos un izmēģināt īstu dēkaiņu - dārgumu meklētāju - lomas.

 

4. Vēsture – Ancient Egyptian Mummification “Recipe” Revealed

Senā Ēģipte glabā daudz noslēpumu un mīklu, starp kurām vienu no pirmajām vietām ieņem mūmijas. Kā radītas? Kāpēc? Kādu informāciju varam no tām uzzināt? Strādājot pie projekta, centīsimies atrast atbildes uz šiem un citiem jautājumiem, kuri saistīti ar Ēģipti. Pašus zinātkārākos gaida praktiska nodarbība – radīsim mūmiju pēc seno ēģiptiešu tehnoloģijām.

 

5. Matemātika – Genius Math Tricks That Are Actually Easy

Skaitļu maģija… Vai zināt, ka ar skaitļu palīdzību var veikt visīstākos brīnumus? Mūsu pasniedzēji sagatavojuši interesantus matemātikas trikus un stiķus, kuri neapšaubāmi jums noderēs dzīvē. Var taču gadīties, ka jums nāksies ātri veikt aprēķinu, bet kalkulatora nebūs pa rokai.

 

6. Informātika - The Secret of Special Effects

Visiem zināms, ka fotogrāfijas apstrādi var veikt Photoshop programmā, bet ne visi zina, ka arī video apstrādes jomā ir savs “fotošops”. Mācīsimies radīt specefektus – lidināties kā supervaroņi, atdzīvināt priekšmetus, pārvērst vadītāju par vardi, žonglēt ar uguni… O, būs jautri!


“Nu, bet kur tad izklaides?” Jūs jautāsit. Un Jums būs taisnība! Kas gan tās par ziemas brīvdienām bez slidošanas, došanās uz kino skatīties jautru multfilmu par zaļo un nejauko Grinču*, kuram šausmīgi krīt uz nerviem Ziemassvētki ar dāvanām un Ziemassvētku vecīti…

 

*lūgums neskatīties «The Grinch» līdz nometnei.

 

Starp citu, par Ziemassvētku vecīti. Pēdējā nometnes dienā viņš iegriezīsies pie mums ciemos noslēguma vizītē, lai uzspēlētu Christmas games, uzcienātu ar kaut ko garšīgu, uzdejotu Disco Party ballītē un padziedātu ar mums Karaoke.

 

Nometnes laiki: 27.12. - 29.12.2018. (ceturtdiena, piektdiena, sestdiena)

 

Laiks: 11:00-18:00

 

Cena: 99 eiro (cenā iekļautas siltas pusdienas, vakara tējas dzeršana un ieejas biļetes uz pasākumiem)

 

Skolēnu vecums: 7-13 gadi (angļu valodas nodarbību laikā skolēni tiek dalīti grupās pēc vecuma un valodas zināšanu līmeņa).

 

Mūsu adrese:

Tērbatas 16/18. ‏Rīga, Latvija.

Mob.tāl.  +371 29129790, +371 29543100, +371 29257765

e-pasts: info@globalstudio.lv

 

Darba laiks:

Darbdienās 15:00- 18:00

Sestdienās – 09:00 – 18:00

 
 

Global Studio – valodu skola ar raksturu. Vairāk kā 19 gadu pieredze augstas kvalitātes valodu pasniegšanā . Mūsdienīga mācību metodika bērniem, pusaudžiem un pieaugušiem. Angļu,vācu, franču, spāņu, itāļu, latviešu un krievu valodas - Izjūti pasauli citā valodā ar Global Studio!