Pieteikšanās forma mācībām

Angļu valodas rudens nometne “Profesiju laboratorija” 6 – 13 gadus veciem bērniem 22.10. - 26.10.2018


The only way to do great work is to love what you do.
If you haven't found it yet, keep looking. Don't settle.
Steve Jobs

 

“Profesiju laboratorija” (Season One) bērniem dod iespēju iepazīties ar dažādām profesijām, tiekoties praktiskās nodarbībās ar īstiem profesionāļiem, iejusties pieaugušā lomā, pielaikot dažādas profesijas, uzlabot angļu valodas prasmes un rudens brīvdienās pavadīt laiku lietderīgi.

Nometnes programma ir viena liela lingvistiska spēle, kuras gaitā dalībnieki tiks dalīti komandās– “darbnīcās” un strādās pie saviem projektiem pieredzējušu profesionāļu vadībā. Tomēr, lai arī spēles veidā, bērniem nāksies strādāt un pieņemt patstāvīgus lēmumus apstākļos, kas maksimāli tuvināti realitātei, kā arī ļoti daudz runāt angliski. Nemainot savas tradīcijas, katru dienu sākam ar tematisku angļu valodas nodarbību.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rudens brīvdienu laikā mēs atvērsim angļu valodas “darbnīcas”:

- “Hipokrāta zvērests”
- “Saldumu pasaule”
- “Dzīvā grāmata”
- “Supervaronis”
- “No kā sastāv čipsi?”

 

“Hipokrāta zvērests”

Vai sapņo kļūt par Ārstu ar lielo burtu? Tad tev patiks mūsu darbnīcā “Hipokrāta zvērests”.

Šajā dienā mēs uzzināsim daudz interesanta par ārsta profesiju, apciemosim “Aptiekas muzeju”, piedalīsimies nodarbībās “Cilvēka ķermeņa eksponāti”, “Uzturs”, bet pašus drosmīgākos gaida “Laboratorija”, kurā mēs uzzināsim, kad tika veiktas pirmās operācijas un kādas meistarības virsotnes sasnieguši ķirurgi mūsdienās. Kā uzlikt šuvi? Kādus mezglus sien ķirurgi? Kādus instrumentus lieto operācijās? Nodarbības laikā bērni paši veiks … nelielu ķirurģisku operāciju.

Jaunākie bērni angļu valodas stundā iestudēs ainiņu At the Doctor’s (Humoristisks skečs angļu valodā par slinkiem skolēniem, kuri mēģina dabūt ārsta atbrīvojumu no sporta stundām). Vecākiem bērniem esam sagatavojuši interesantu stundu par slavenu cilvēku – politiķu, dziedātāju, zinātnieku, sportistu, mākslinieku- slimībām.

 

“Saldumu pasaule”

Šajā dienā iepazīsimies ar pašas saldākās profesijas pārstāvi – konditoru.

Pats vārds “konditors” radies no itāļu darbības vārda “kandiere”, kas nozīmē “vārīt cukurā”. Šis vārds sakrīt ar latīnisko “konditors”, t.i. barības meistars. Rezultātā eiropieši XVIII gadsimtā sāka kļūdaini dēvēt saldumu izgatavotājus nevis par “kandiriem”, bet par konditoriem. Nu ko, vai esat gatavi uz vienu dienu pārvērsties par “pārtikas meistariem, kuri vāra cukurā”?! Aicināsim viesos konditoru, kurš iemācīs mūs gatavot ko garšīgu un izsmalcinātu. Meistarklase ēdamo ziedu izgatavošanā no mastikas un marcipāna neatstās vienaldzīgu nevienu, kurš prot novērtēt skaisto!

Angļu valodas stundā uzzināsim, ar ko lutina sevi dažādu valstu kārumnieki.

 

“Dzīvā grāmata”

Mūsu darbnīcu apmeklēs pazīstams ilustrators. Vai viegli izdomāt ilustrāciju grāmatai, atdzīvināt varoņus? Darbnīcā mūs gaida jautri konkursi un viktorīnas ar balvām.

Ceļojumu pa grāmatu pasauli turpināsim … kinoteātrī. Jā, jā, jūs nepārklausījāties! Vai atceraties stāstu par Kristoferu Robinu un viņa draugu Vinniju Pūku? Tad lūk, zēns ir izaudzis, par viņu uzņemta filma. Reiz viņš satiek lāci Vinniju – savu bērnības draugu. Kopā viņiem nākas atgriezties Simtjūdžu mežā, lai… Uzzināsim no filmas?

*Lūgums neskatīties filmu Christopher Robin (2018) līdz nometnei!

Angļu valodas stundā mazie studenti izlasīs pasaku par rosīgo hameleonu, vecākie – iepazīsies ar asinis stindzinošajām Skotijas un Senās Anglijas leģendām.

 

“Supervaronis”

Kas viņi ir – mūsdienu varoņi? Runāsim par bezbailīgiem ugunsdzēsējiem, policistiem, glābējiem un kareivjiem … Dosimies spēlēt lāzeru peintbolu, atvadīsimies no realitātes un jutīsimies kā īsti karavīri.

Pametuši “kaujas lauku”, dosimies uz mākslas darbnīcu un mācīsimies zīmēt supervaroņus, pazīstamo komiksu MARVEL и DC personāžus. Betmens, Dzelzs vīrs, Kaķsieviete, Dedpūls, Kapteinis Marvels… Kurš ir tavs iemīļotais supervaronis?

Angļu valodas stundā veidosim projektu “Mans supervaronis nav Betmens, bet īsts cilvēks - …”

 

“No kā sastāv kartupeļi?”

Ar diļļu garšu kā no vecmāmiņas dobes, ar krējumu un lociņiem, ar siera un sēņu garšu, gandrīz kūst mutē… Nu protams! Mēs braucam uz čipsu fabriku! (vecāki, nerūciet😊!) Pievērsīsimies čipsu ražošanas procesam, degustēsim un pat pagatavosim čipsus pēc savas receptes!

Angļu valodas stunda tiks veltīta negaidītiem atklājumiem ēdienu pasaulē, veselīgai un kaitīgai pārtikai.

 

Nometnes dalībnieku vecums: 6-13. Angļu valodas nodarbībās un meistarklasēs bērnus dalīs grupās pēc vecuma un valodas prasmes līmeņa.

 

Saziņas valoda: angļu

 

Nometnes darbības laiki: 22.10.-26.10.2018., no 11:00-18:00

 

Cena: 165 eiro

 

To be continued…

Turpinājums sekos… Ziemas brīvdienās Profesiju laboratorija (Season Two) atkal vērs savas durvis zinātkāriem, radošiem, piedzīvojumu un jaunu zināšanu kāriem dalībniekiem.

Mūs gaida ne mazāk interesantas tikšanās un zināšanu bagātas darbnīcas.

 

Mūsu adrese:

Tērbatas 16/18. ‏Rīga, Latvija.

Mob.tāl.  +371 29129790, +371 29543100, +371 29257765

e-pasts: info@globalstudio.lv

 

Darba laiks:

Darbdienās 15:00- 18:00

Sestdienās – 09:00 – 18:00

 
 

Global Studio – valodu skola ar raksturu. Vairāk kā 19 gadu pieredze augstas kvalitātes valodu pasniegšanā . Mūsdienīga mācību metodika bērniem, pusaudžiem un pieaugušiem. Angļu,vācu, franču, spāņu, itāļu, latviešu un krievu valodas - Izjūti pasauli citā valodā ar Global Studio!