HomeNometnes

Startup Camp. Rudens angļu valodas nometne nākamajiem uzņēmējiem.

FullSizeRender1

Darbīga, radoša, jautra nometne angļu valodā 7 -10 un 11 – 14 gadus veciem pusaudžiem (nometnes dalībnieki tiks dalīti komandās pēc vecuma, interesēm un angļu valodas priekšzināšanām).


Startup Camp – tā ir nometne uzņēmējiem – iesācējiem un tiem, kuri sapņo nākotnē izmēģināt spēkus biznesa pasaulē, atkārtot pasaules bagātākā cilvēka Bila Geita panākumus, paša jaunākā miljardiera Marka Zakerberga sasniegumus un īstenot savus kvēlākos sapņus.
Nedēļas plāns 11 – 14 gadus vecajiem dalībniekiem:

 

Ko apgūsim nometnes laikā?

Lasīt tālāk ...

Vasara brīvdienas ar slepenajiem aģentiem Foksu un Banniju

fox and bunny

Jautra un pozitīva angļu valodas nometne ar atjautības uzdevumiem.

 

8.06.-19.06.2020.g.
29.06.-10.07.
13.07.-24.07.
27.07.-7.08.

 

Top Secret!!! Īpaši slepena informācija: 8. jūnijā no Londonas, Lielbritānijas galvaspilsētas, ierodas slepenie aģenti Fokss un Bannijs. Vizītes mērķis: pavadīt vasaru pēc ļoti sarežģītas misijas, lai atpūstos un izklaidētos. No risk, no secret missions … taču kaut kas jau notiks…

 


Slepenajiem aģentiem Foksam un Bannijam atkal būs jāķeras pie darba! Bet mūsu pavasara nometnes dalībnieki palīdzēs aģentiem veikt kārtējo misiju. Vai esat gatavi iejusties slepenā aģenta lomā? Vasarā Global Studio Language School pārvērtīsies par “angļu slepeno bāzi”, kurā katram bērnam būs iespēja paveikt neiespējamo, pieņemt izaicinājumu un pārbaudīt sevi nelielā piedzīvojumā. Programma veidota tā, lai katram būtu iespēja iesaistīties un seviparādīt, pat pašam kautrīgākajam bērnam..

Lasīt tālāk ...

Pavasara brīvdienas ar slepenajiem aģentiem Foksu un Banniju. Jautra un pozitīva angļu valodas nometne ar atjautības uzdevumiem no 16.03.-20.03.2020

crime sceneTop Secret!!! Īpaši slepena informācija: 16. martā no Londonas, Lielbritānijas galvaspilsētas, ierodas slepenie aģenti Fokss un Bannijs. Vizītes mērķis: pavadīt Rīgā 5 neaizmirstamas dienas pēc ļoti sarežģītas misijas, lai atpūstos un izklaidētos. No risk, no secret missions ... taču kaut kas jau notiks...
Slepenajiem aģentiem Foksam un Bannijam atkal būs jāķeras pie darba!
Bet mūsu pavasara nometnes dalībnieki palīdzēs aģentiem veikt kārtējo misiju.

 

Vai esat gatavi iejusties slepenā aģenta lomā? No 16. līdz 20. martam Global Studio Language School pārvērtīsies par “angļu slepeno bāzi”, kurā katram bērnam būs iespēja paveikt neiespējamo, pieņemt izaicinājumu un pārbaudīt sevi nelielā piedzīvojumā.

 

 

Lasīt tālāk ...

Angļu valodas vasaras nometne 2020. Baltijas jūras krastā ar Global Studio Language School.

liepajaVai vēlaties uzdāvināt savam bērnam neaizmirstamu vasaru, kura kļūs par spilgtu notikumu dzīvē, liks iemācīties ko jaunu, aizraus un paliks atmiņā? Tad būtu vērts pievērst uzmanību mūsu ikgadējai vasaras nometnei pašā jūras krastā.

 

Vai gan cilvēki pirms 300 gadiem varēja iedomāties, ka cilvēks spēs pārvarēt neiedomājamus attālumus ar lidmašīnām, lidos kosmosā, izgudros internetu un mobilo telefonu, ka mūsdienu jaunatnes varoņi nebūs zinātnieki, komponisti un mākslinieki, bet blogeri un tiktokeri?
Un kas notiks vēl pēc trim gadsimtiem?

Nezināmā nākotne un noslēpumainā pagātne tā vilina zinātkāros bērnu prātus!

 

Lasīt tālāk ...

Angļu valodas vasaras nometne Baltijas jūras krastā no 15.07.-25.07.19.

"Everything good, everything magical happens between the months of June and August."

—Jenny Han, The Summer I Turned Pretty


Urā! Pēdējie sagatavošanās darbi ir pabeigti un mēs esam gatavi paziņot vasaras izbraukuma nometnes tēmu. Vai esat gatavi? Lieliski! Bungu troksnis, visi aizturam elpu un …šogad mēs dodamies ceļojumā apkārt pasaulei "Around the World in 10 Days".
Kravājam čemodānos ar šortus, t-kreklus un mīļāko pidžamu, sauļošanās krēmu, cepuri un dodamies piedzīvojumu pilnā ceļojumā apkārt pasaulei – spilgtā, jautrā, aizraujošā un izglītojošā, garšīgā un ļoti angliskā ceļojumā.

Lasīt tālāk ...

Mūsu adrese:

Tērbatas 16/18. ‏Rīga, Latvija.

Mob.tāl.  +371 29129790, +371 29543100, +371 29257765

e-pasts: info@globalstudio.lv

 

Darba laiks:

Darbdienās 15:00- 18:00

Sestdienās – 09:00 – 18:00

 
 

Global Studio – valodu skola ar raksturu. Vairāk kā 19 gadu pieredze augstas kvalitātes valodu pasniegšanā . Mūsdienīga mācību metodika bērniem, pusaudžiem un pieaugušiem. Angļu,vācu, franču, spāņu, itāļu, latviešu un krievu valodas - Izjūti pasauli citā valodā ar Global Studio!