HomeVasara 2024

Match Point English: Tennis & Language Camp

tennis 2024 new

Dienas nometne Jūrmalā. 03.06.-14.06.2024.

Tenisa treniņi un angļu valodas nodarbības katru dienu, un brauciens uz zinātnes centru “AHHAA” Igaunijā.

Valodu skola “Global Studio” kopā ar tenisa skolu “SPARS” izsludina pieteikšanos vasaras dienas nometnei “Match Point English: Tennis & Language Camp”.

 

 ✔️03.06.-14.06.2024.g./ 10 darba dienas (pirmdiena - piektdiena)

✔️Plkst. 10:00-17:00 (* līdz 18:00 – ja izvēlaties papildus angļu valodas nodarbību)

 

✔️Nometne notiek divās lokācijās Jūrmalā:

  • tenisa centrā “Lielupe” (tenisa un fiziskās sagatavotības treniņi);
  • konferenču centrā “Semarah Hotel Lielupe” (angļu valodas nodarbības)
Lasīt tālāk ...

Angļu valodas vasaras kurss bērniem no 9 gadu vecuma.

wordcraft 2

WordCraft (līdzība ar vārdu “Minecraft” nav nejaušība.
 
“WordCraft” – tas ir pavisam jauns angļu valodas vasaras kurss, ko izstrādājuši Global Studio Language School speciālisti. Nekādas mācību grāmatas, nekādas sarežģītas tabulas – tikai aizraujošs saturs! Kurss piemērots gan tiem, kas tikai sper savus pirmos soļus valodas apguvē, gan tiem, kas spēj jau tīri labi izteikties angliski.
 
“WordCraft” kursa programma, līdzīgi kā “Minecraft”, ir veidota kā kvests. Taču tā vietā lai meklētu dimantus, cīnītos par izdzīvošanu, meklējot pārtiku un patvērumu, kā tas ir “Minecraft”, bērni meklēs vārdus un teikumus, cels pilsētas un pat cīnīsies pret briesmoņiem.
Lasīt tālāk ...

Food Blogger Camp. 15.07.-26.07.2024

cook camp

Kulinārā angļu valodas nometne ir jautrs, gards un radošs veids, kā nonākt bilingvālā vidē!
Vai esat gatavi ienirt maģiskajā garšu, smaržu, tekstūru un arīdzan lielisku fotogrāfiju pasaulē?
Ja jā, tad mūsu nometne būs tieši Jūsu gaumē!
Nometnes programma paredzēta 7-15 gadus veciem bērniem, kurus interesē ēst gatavošana un kuri ir gatavi katru dienu 2-3 stundas darboties, lai apgūtu šo nudien ne vieglo, bet ļoti interesanto mākslu.
Šajās divās nedēļās bērni iepazīsies ar populāriem nacionālajiem ēdieniem no visas pasaules, apgūs gan ēst gatavošanas, gan konditorejas pamatus, mācīsies par galda klāšanu un uzzinās vairāk par galda etiķetes smalkumiem.
Lasīt tālāk ...

British Summer 2024 in Riga, neizejot no mājas. Angļu valoda bērniem un pusaudžiem.

online summer camp 2024

"Every summer has a story".
 
Vasara – lielisks laiks, lai nodarbotos ar valodu apguvi, tomēr šovasar mums nezin vai izdosies ceļot uz Angliju. No problem. Global Studio Language School metodiķi sagatavojuši Jums šo to īpaši aizraujošu – pārcelsim labāko angļu skolu uz Rīgu tiešsaistē.  British Summer in Riga, neizejot no mājas.
 
Nekādas garlaicīgas iekalšanas un mācību grāmatu. Tikai dzīvs, īsts un aizraujošs saturs, kurš nevienu pusaudzi neatstās vienaldzīgu.
Atkarībā no vecuma un sagatavotības līmeņa mēs lasīsim detektīvstāstus un šausmu stāstus, apmainīsimies biznesa idejām un risināsim biznesa lietas, piedalīsimies debatēs un izstāsimies, veidosim projektus un prezentācijas, veiksim zinātniskus eksperimentus, filmēsim translācijas angļu valodā.
Lasīt tālāk ...

ENGLISH SUMMER SCHOOL FOR KIDS 5-8.

summer school lv

Inspired by British National Curriculum, KS-1.


Vasaras skoliņa 5-8 gadus veciem bērniem

Kā jau īstā britu skolā, mācības vasaras skoliņā organizējam pēc tematisko dienu principa. Katru nedēļu mainām mācību tēmu, piedāvājot jaunus piedzīvojumus un izaicinājumus.

Vasaras skoliņas kurss ir balstīts valodas un satura integrētajā apguvē, tas ir, valodas apguve notiek caur dažādiem mācību priekšmetiem, ar pasaku, eksperimentu, spēļu un mākslas projektu palīdzību.

 

Kā pamatu mēs izmantojam “British National Curriculum KS-1” (britu nacionālo izglītības programmu), ko tālāk pielāgojam aktuālajam, radot dzīvelīgu un aizraujošu mācību saturu.

Lasīt tālāk ...

Mūsu adrese:

Tērbatas 16/18. ‏Rīga, Latvija.

Mob.tāl.  +371 29129790, +371 29543100, +371 29257765

e-pasts: info@globalstudio.lv

 

Darba laiks:

Darbdienās 15:00- 18:00

Sestdienās – 09:00 – 18:00

 
 

Global Studio – valodu skola ar raksturu. Vairāk kā 19 gadu pieredze augstas kvalitātes valodu pasniegšanā . Mūsdienīga mācību metodika bērniem, pusaudžiem un pieaugušiem. Angļu,vācu, franču, spāņu, itāļu, latviešu un krievu valodas - Izjūti pasauli citā valodā ar Global Studio!