HomeVasara 2023

Anime Creative Camp ゆるキャン△ -> Anime radošā nometne ゆるキャン△

anime final

Vasaras radošā nometne "Anime darbnīca"

Anime – tās nav tikai lielas acis, aizraujoši stāsti un kawaii stila tēli. Tas ir vesels universs ar saviem īpašajiem likumiem, zīmju un simbolu sistēmu, ko var lasīt tikai anime pazinēji, un, protams, tā ir arī brīnišķīgu un izglītojošu stāstu pasaule.

Global Studio metodologi ir izstrādājuši, iespējams, viskreatīvāko šīs vasaras programmu anime un manga mīļotājiem. Divu nedēļu laikā mūsu skola pārvērtīsies par "Anime darbnīcu", kur mēs ne tikai apgūsim kā viegli un lieliski zīmēt, BET arī iziesim patiesa mangas mākslinieka ceļu, apgūstot kā rakstīt lieliskus scenārijus.

Kā darbnīca tiks organizēta? Nodarbības būs nosacīti sadalītas 3 blokos: Mākslas, Literatūras un Kulinārijas.

Lasīt tālāk ...

GET CREATIVE CAMP!: SHORT STORIES, SCRIPTS AND DRAMA, COOKING, PHOTOGRAPHY, ART, COMICS & POETRY.

creative final

"Everything good, everything magical happens between the months of June and August."
-Jenny Han, The Summer I Turned Pretty

 

Pēdējie sagatavošanās darbi ir pabeigti, un mēs esam gatavi paziņot par mūsu angļu valodas vasaras nometnes tēmu. Jūs esat gatavi? Lieliski! Šajā gadā mēs ar mūsu super jautro un radošo vadītāju komandu dosimies uz piedzīvojumiem pilnu ceļojumu - krāsainu, jautru, izglītojošu, garšīgu un, protams, caurcaurēm angļu. 

Nometnes programma būs sadalīta aptuveni divās daļās:

1. Angļu valoda darbībā. Šogad angļu valodas nodarbību formāts būs atšķirīgs no iepriekšējos gados ierastā. Pagaidām atstāsim to noslēpumā, bet esam pārliecināti, ka jums patiks! Dosim tikai mazu mājienu - video blogošana. :) Angļu valodas nodarbību laikā studenti tiks sadalīti grupās atbilstoši vecumam un valodas prasmes līmenim.

2. Radīsim!

 

Lasīt tālāk ...

STEM SCIENCE CAMP: STEM SCIENCE EXPERIMENTS AND BUILDING CHALLENGES

stem"Zinātne sākas ar pārsteigumu." – Aristotelis

STEM CAMP ((Science, Technology, Engineering, Mathematics)  –  ir nometne tiem, kas interesējas par matemātiku un fiziku, kas mīl zinātnes problēmas un mīl lauzīt galvu par cietajiem riekstiem, kā arī tiem, kam ir vēlēšanās risināt mīklas, noslēpumus un brain games.

Mēs piedāvājam jūsu bērnam iespēju palūkoties ārpus skolas programmām: tā vietā, lai mācītos parastus datoru kursus, jūs varēsiet veidot robotus, tā vietā, lai mācītos parastus fizikas un ķīmijas kursus, jūs varēsiet veikt aizraujošus eksperimentus, un tā vietā, lai vienkārši izklaidētos, skatoties TikTok, jūs varēsiet apgūt prasmi radīt video.

 

Lasīt tālāk ...

Vasaras Programmas Pusaudžiem.

summer progs"Pazudis tulkojumā" 14+

  Vasaras kurss pusaudžiem, kuri jau mācās angļu valodu, mīl lasīt un interesējas par tulkošanu un vēlas to praktizēt.

Nodarbības norisināsies darbnīcu formātā, kuru laikā mēs pētīsim tulkošanas darba specifiku, pievērsīsim īpašu uzmanību valodas izjūtai un apgūsim tulkošanas paņēmienus un trikus. 

Sešas 2h ilgas meistarklases (ar nelielu pārtraukumu pa vidu) vadīs pieredzējis tulkošanas meistars. 

Ko mēs darīsim:

• strādāsim ar tekstu fragmentiem, sākot no dzejas un beidzot ar mākslas filmām un moderniem blogiem;

• apgūsim teoriju un pielietosim to praksē; 

• iepazīsimies ar tulkošanas rīkiem;

• aplūkosim, ar kādām grūtībām saskaras tulki: termini, realitātes, idiomas, tulka viltus draugi;

• smiesimies par tulkošanas neveiksmēm;

• prezentēsim savu projekta darbu skolēnu publikai.

Lasīt tālāk ...

Vasaras Programmas Bērniem 5+

KIDS FINAL

The Most Weird and Wonderful Animals on the Planet – Become a Young Biologist! 8+

Visdīvainākie un visbrīnišķīgākie dzīvnieki uz planētas – kļūsti par jauno biologu! 8+

 

Dzīvnieki ir apbrīnojami, jauki un reizēm pat šokējoši. Šajā vasaras angļu valodas kursā mēs uzzināsim par visdīvainākajiem un visbrīnišķīgākajiem dzīvniekiem uz mūsu planētas!

Katru dienu jauns dzīvnieks, jauna atklāsme! Kuram dzīvniekam ir 4 deguni? Kas ir aksolotli? Kuram radījumam ir žokļi, kas ir garāki par autobusu? Kā tīģerhaizivs ieguva savu nosaukumu? Un vai The Pink Fairy Armadillo tiešām izskatās kā rozā feja?

Interesanti? Tas ir maigi teikts! Mēs esam pārliecināti, ka mūsu nodarbības patiks pat tiem bērniem, kuriem šobrīd nav izteiktas intereses par dzīvniekiem, jo mēs daudz runāsim, spēlēsim spēles, skatīsimies izglītojošus video angļu valodā, zīmēsim, veidosim projektus, diskutēsim un strīdēsimies. Tomēr mūsu mērķis būs nopietns – papildināt vārdu krājumu, iemācīties izmantot jaunos vārdus un izteicienus kontekstā, prasmīgi stāstīt un rakstīt īsus (un ne tik īsus) stāstus par The Most Weird and Wonderful Animals on the Planet jeb visdīvainākajiem un visbrīnišķīgākajiem dzīvniekiem uz planētas.

Lasīt tālāk ...

Mūsu adrese:

Tērbatas 16/18. ‏Rīga, Latvija.

Mob.tāl.  +371 29129790, +371 29543100, +371 29257765

e-pasts: info@globalstudio.lv

 

Darba laiks:

Darbdienās 15:00- 18:00

Sestdienās – 09:00 – 18:00

 
 

Global Studio – valodu skola ar raksturu. Vairāk kā 19 gadu pieredze augstas kvalitātes valodu pasniegšanā . Mūsdienīga mācību metodika bērniem, pusaudžiem un pieaugušiem. Angļu,vācu, franču, spāņu, itāļu, latviešu un krievu valodas - Izjūti pasauli citā valodā ar Global Studio!