Pieteikšanās forma mācībām

HomeProgrammas Angļu"Manas angļu brīvdienas" - padziļināta izglītība angļu valodā bērniem un pusaudžiem.

"Manas angļu brīvdienas" - padziļināta izglītība angļu valodā bērniem un pusaudžiem.

Sākas uzņemšana 2019./2020. mācību gadam.

MY ENGLISH SATURDAY + NEW! MY ENGLISH FRIDAY

Vecums: 5-15

Mācību laiks no septembra līdz maijam

Jaunā kursa sākums: 2019. gada 7. septembrī. 

Nodarbību dienas un laiki:

MY ENGLISH SATURDAY( «Mana angļu sestdiena»)

9:00-13:30

11:00-15:30

12:00-16:30

NEW! MY ENGLISH FRIDAY( «Mana angļu piektdiena»)

14:00-18:30

15:30-20:00

Valoda: angļu

Cena: ~ 126 eur (par 4 nedēļām).

Cenā iekļautas 6 nodarbības nedēļā un siltas pusdienas.

«Manas angļu brīvdienas» - tas nav parasts angļu valodas kurss, tā ir padziļināta izglītība angļu valodā. Akadēmiskā angļu valoda  + mācību moduļi ( zinātne+ humanitārie priekšmeti + māksla un daiļrade).
Bez angļu valodas nodarbībām (pēc programmas, atbilstoši vecumam un valodas zināšanu līmenim) bērni apgūs arī dažādus priekšmetus angļu valodā: dabas zinātnes (fiziku, ķīmiju, matemātiku) robotikas pamatus, mākslu, vēsturi, ģeogrāfiju, literatūru un šahu. 


Global Studio metodiķi sagatavojuši Jums daudz interesanta jaunajam mācību gadam:

Šogad turpināsim iepazīšanos ar dažādu laiku dižajiem cilvēkiem (studentu iecienīts priekšmets, kuru iekļāvām pagājušajā mācību gadā). «Angļu valoda filmās un multfilmās» šajā mācību gadā tiks papildināta ar «My favourite all-time TV series and shows». Nodarbībā «Elementary, Watson» un «Case Study» nodarbosimies ar prāta trenēšanu - aizraujoši loģikas uzdevumi, apķērības treniņš, mācīsimies kritiski domāt, analizēt, strādāt ar dažādiem avotiem, kā arī uzstāties publiski.


Nodarbībās «Laika mašīna» ceļosim uz akmens laikmetu un viduslaikiem, kā arī ielūkosimies noslēpumainajā un pārsteidzošajā nākotnē.

 

Jaunākus audzēkņus arī gaida jaunas nodarbības: «Manas pirmās pasakas angļu valodā», «Puppet Show» un « Music». Nodarbībās mēs lasīsim vai klausīsimies ( atkarīgs no līmeņa ) brīnumainās brāļu Grimmu, Hansa Kristiana Andersena pasakas, stāstīsim pasakas, izmantojot jaunus vārdus un gramatiskas konstrukcijas, spēlēsim pasaku spēles un dziedāsim pasaku dziesmas, strādāsim pie interesantiem projekta darbiem par galvenajiem varoņiem un iestudēsim pasaku ainas.


Tāpat kā iepriekšējos gados, bērnus gaida arī dažādi pārsteigumi - konkursi, tematiskie vakari, kvesti, kulinārijas meistarklases. 

+371 29129790, +371 29543100, +371 29257765

info@globalstudio.lv

www.facebook.com/globalstudio.lv

Tērbatas iela 16/18, Rīga, LV-1011

pretī 40.vidusskolai
(ieeja no pagalma, ēka labajā pusē)

Global Studio – valodu skola ar raksturu. Vairāk kā 19 gadu pieredze augstas kvalitātes valodu pasniegšanā . Mūsdienīga mācību metodika bērniem, pusaudžiem un pieaugušiem. Angļu,vācu, franču, spāņu, itāļu, latviešu un krievu valodas - Izjūti pasauli citā valodā ar Global Studio!