Pieteikšanās forma mācībām

Atvērta pieteikšanās uz jauno 2020./2021. mācību gadu.

phontoPapildu izglītība angļu valodā 3-17 gadus veciem bērniem un pusaudžiem.


Soft skills, nākotnes prasmju laikmetā bērni vēlas ne tikai runāt svešvalodā, bet arī attīstīties tajā jomā, kas viņus interesē, domāt atvērti, kļūt par līderiem. Skatīties filmas, sarunāties, ceļot.

 

Global Studio Language School piedāvā izglītojošas programmas angļu valodā ārpus ierastajām valodas mācīšanas standarta programmām, jo mēs cenšamies izprast un apmierināt Z paaudzes prasības – mūsu bērnu vajadzības.
Viena no mūsu pašām populārākajām programmām ir “My English Saturday”. Pēdējo sešu gadu laikā šī programma tik ļoti iepatikusies mūsu mazajiem un lielajiem studentiem, ka nācās sarakstu paplašināt, lai tiktu izveidotas analoģiskas programmas “My English Friday” un “My English week-days”.

Lasīt tālāk ...

Angļu valoda + attīstošas nodarbības angļu valodā mūsu pašiem mazākajiem skolēniem.

kids 3

Vecums: 3-7 gadiNodarbības pēc programmas “ Angļu valoda + attīstošas nodarbības angļu valodā mūsu pašiem mazākajiem skolēniem” notiks no septembra līdz maijam šādās vecuma grupās:
Nursery curriculum bērniem 3-4 gadi
Primary curriculum 5-7 gadi

 

Angļu valoda pirmsskolas vecuma bērniem īsti neatbilst mūsu ierastajai izpratnei par mācību stundu. Nodarbības mazajiem vairāk līdzinās īsa sižeta ainiņām angļu valodā, tie ir jautri stāstiņi un attēli, angļu dziesmiņas, interesanti arts and crafts. Pie tam neviens vārds, tajā skaitā jaunie vārdi, mazulim netiek tulkoti dzimtajā valodā. Bērnā jārodas interesei par nesaprotamo valodu, nokļūstot angļu valodas vidē, jāieklausās un “jāuzsūc”, jāuzņem valoda.
Bieži pavisam jauni skolēni vispirms vienkārši klausās, klausās un klausās, kā runā pasniedzējs, bet pēc tam paši jau sāk lietot veselas teikumu konstrukcijas.

 

Kurss pirmsskolas vecuma bērniem ir piemērots vecuma grupai un ir ļoti populārās Global Studio programmas “Papildu mācības angļu valodā” analogs.

 

Lasīt tālāk ...

"Manas angļu brīvdienas" - padziļināta izglītība angļu valodā bērniem un pusaudžiem.

Sākas uzņemšana 2019./2020. mācību gadam.

MY ENGLISH SATURDAY + NEW! MY ENGLISH FRIDAY

Vecums: 5-15

Mācību laiks no septembra līdz maijam

Jaunā kursa sākums: 2019. gada 7. septembrī. 

Lasīt tālāk ...

+371 29129790, +371 29543100, +371 29257765

info@globalstudio.lv

www.facebook.com/globalstudio.lv

Tērbatas iela 16/18, Rīga, LV-1011

pretī 40.vidusskolai
(ieeja no pagalma, ēka labajā pusē)

Global Studio – valodu skola ar raksturu. Vairāk kā 19 gadu pieredze augstas kvalitātes valodu pasniegšanā . Mūsdienīga mācību metodika bērniem, pusaudžiem un pieaugušiem. Angļu,vācu, franču, spāņu, itāļu, latviešu un krievu valodas - Izjūti pasauli citā valodā ar Global Studio!