HomeProgrammas 2022/2023Angļu valoda + attīstošas nodarbības angļu valodā mūsu pašiem mazākajiem skolēniem.

Angļu valoda + attīstošas nodarbības angļu valodā mūsu pašiem mazākajiem skolēniem.

TODDLE

Atvērta pieteikšanās uz jauno 2022./2023. mācību gadu. 

Angļu valoda pirmsskolas vecuma bērniem īsti neatbilst mūsu ierastajai izpratnei par mācību stundu. Nodarbības mazajiem vairāk līdzinās īsa sižeta ainiņām angļu valodā, tie ir jautri stāstiņi un attēli, angļu dziesmiņas, interesanti arts and crafts. Pie tam neviens vārds, tajā skaitā jaunie vārdi, mazulim netiek tulkoti dzimtajā valodā. Bērnā jārodas interesei par nesaprotamo valodu, nokļūstot angļu valodas vidē, jāieklausās un  “jāuzsūc”, jāuzņem valoda.  

Bieži pavisam jauni skolēni vispirms vienkārši klausās, klausās un klausās, kā runā pasniedzējs, bet pēc tam paši jau sāk lietot veselas teikumu konstrukcijas.  

 Kurss pirmsskolas vecuma bērniem ir piemērots vecuma grupai un ir ļoti populārās Global Studio programmas  “Papildu mācības angļu valodā” analogs. 

 

 

Nodarbības pēc programmas “ Angļu valoda + attīstošas nodarbības angļu valodā mūsu pašiem mazākajiem skolēniem” notiks no septembra līdz maijam šādās vecuma grupās: 

  •  Nursery curriculum bērniem 3-4 gadi 
  •  Primary curriculum 5-7 gadi 

Programmas ietvaros apgūstamie priekšmeti 

Saistošā  English  


 Angļu valodas nodarbības pirmsskolas vecuma bērniem veidotas tā, ka bērni nemana pašu mācību procesu, viņi mācās rotaļājoties. Šeit nav garlaicīgas sēdēšanas solā, jauno vārdu “zubrīšanas”. Pateicoties pārdomātai darbošanās veidu maiņai, viss notiek ļoti dabiski un rodas šis “burvestības” efekts. Nodarbības vada lieliski Global Studio pasniedzēji, kuriem ļoti patīk strādāt šajā vecuma grupā. Nodarbībās pasniedzējs runā just English! Ar klasisku angļu spēļu, dziesmu un pasaku personāžu palīdzību bērni nodarbības laiku pavada angļu valodas vidē.  

Pasaku  English  

 Pasaku un jautru stāstiņu angļu valoda. Veram vaļā stāstu lādīti, klausāmies, atkārtojam, zīmējam galvenos varoņus, strādājam pie projektiem, izspēlējam ainiņas. Mazuļiem īpaši  patīk stāstiņi par ļoooti izsalkušo kāpuru, vecenīti, kura nezin kāpēc norijusi govi, mušu, kura aizmirsusi savu vārdu … 

 

Spēļu un loģikas English  


Mūsu pasniedzēji sagatavojuši lielisku spēļu krājumu mazuļiem. Mācīsimies atrast analogus, apvienot, sadalīt priekšmetus un parādības grupās, veidot loģisku saikni un, protams, papildināt vārdu krājumu. 

 

Muzikālā English  


 Šajās nodarbībās parasti valda troksnis un jautrība. Jo mēs taču dziedāsim angļu dziesmas par nepaklausīgo puiku, kurš ziemā grib pastaigāties bez cepures, picu no zefīriņiem un dusmīgo haizivi, kura norijusi pirātu.   

Zinātniskā  English  

Šī ir īstu burvestību stunda. Eksperimenti Science nodarbībā ir sākums zinātnes iepazīšanā,  pie tam bērni piedalās norisē, nevis vienkārši vēro no malas.  Uzzināsim, kā izveidot varavīksni no Skittles, vai visi augļi un dārzeņi grimst, un kā konstruēt sunīti – robotu… Radošā  English  Mākslas nodarbība Global Studio – viena no mīļākajām mazo audzēkņu vidū. Te var izmēģināt savu mākslinieka talantu, skulptora, dizainera, arhitekta vai pat tērpu dizainera prasmes. Nodarbībās mazuļi iepazīst dažādus veidošanas, zīmēšanas, konstruēšanas  paņēmienus, taču galvenais uzdevums ir atraisīt viņu fantāziju, iztēli un mīlestību pret mākslu.  

 

Nodarbību saraksts: 

 Pirmdiena/trešdiena vai otrdiena/ceturtdiena : 10:00-12:30 ar pārtraukumu uz tea time 

Piektdiena 15:00/15:30-19:30/20:00 vai  Sestdiena : 09:00-13:30 vai 13:30-18:00

Maksa: 162 eiro

Cenā iekļautas 6 -7 nodarbības  (priekšmeti ) nedēļā + launags (nodarbību formāts 1reizi nedēļā  x 4.5 stundas piektdienās un sestdienās)

 Pirmdiena/trešdiena vai otrdiena/ceturtdiena : 18:00-19:00 

Maksa:84 eiro

Sestdiena: 09:00-10:30 vai 10:30-12:00

Maksa: 54 eiro

Mūsu adrese:

Tērbatas 16/18. ‏Rīga, Latvija.

Mob.tāl.  +371 29129790, +371 29543100, +371 29257765

e-pasts: info@globalstudio.lv

 

Darba laiks:

Darbdienās 15:00- 18:00

Sestdienās – 09:00 – 18:00

 
 

Global Studio – valodu skola ar raksturu. Vairāk kā 19 gadu pieredze augstas kvalitātes valodu pasniegšanā . Mūsdienīga mācību metodika bērniem, pusaudžiem un pieaugušiem. Angļu,vācu, franču, spāņu, itāļu, latviešu un krievu valodas - Izjūti pasauli citā valodā ar Global Studio!