HomeProgrammas 2022/2023Papildu izglītība angļu valodā 3-17 gadus veciem bērniem un pusaudžiem

Papildu izglītība angļu valodā 3-17 gadus veciem bērniem un pusaudžiem

english for teens

 • Atvērta pieteikšanās uz jauno 2022./2023. mācību gadu. 

  Papildu izglītība angļu valodā 3-17 gadus veciem bērniem un pusaudžiem.   

   Soft skills, nākotnes prasmju laikmetā bērni vēlas ne tikai runāt svešvalodā, bet arī attīstīties tajā jomā, kas viņus interesē, domāt atvērti, kļūt par līderiem. Skatīties filmas, sarunāties, ceļot.  

  Global Studio Language School piedāvā izglītojošas programmas angļu valodā ārpus ierastajām valodas mācīšanas standarta programmām, jo mēs cenšamies izprast un apmierināt Z paaudzes prasības – mūsu bērnu vajadzības.  

  Viena no mūsu pašām populārākajām programmām ir  “My English Saturday”. Pēdējo sešu gadu laikā šī programma tik ļoti iepatikusies mūsu mazajiem un lielajiem studentiem, ka nācās sarakstu paplašināt, lai tiktu izveidotas analoģiskas programmas “My English Friday” un “My English week-days”.  

Visi programmas priekšmeti tiek pasniegti angļu valodā, par pamatu mēs ņemam British National Curriculum (britu nacionālo izglītības programmu). Katra nodarbība tiek veidota pēc principa  “uzzini — mēģini — lieto”. Mācību gada laikā mums ir iespēja izpētīt, kuras aktivitātes visvairāk patīk mūsu skolēniem, palīdzēt patiešām iedziļināties materiālā, atdzīvināt to, padarīt īstu un aizraujošu.  

 

   • Mēs mācām bērniem mācīties, atrisināt uzdevumus, veidot projektus, prezentācijas, kritiski domāt angļu valodā. Elastīga un pielāgojama programmas struktūra ir lielisks pamats izglītībai angļu valodā, kura sagatavo mūsu audzēkņus mācībām starptautiskās skolās, bet nākotnē – koledžās un universitātēs visā pasaulē.  

     

    Nodarbības pēc programmas “My English Saturday” notiek no septembra līdz maijam, paredzētas šādām vecuma grupām: 

    •  Nursery curriculum 3-4 gadus veciem bērniem 
    •  Primary curriculum 5-7 gadus veciem bērniem 
    •  Junior curriculum 8-12 gadus veciem bērniem 
    •  Senior curriculum 13-17 gadus veciem pusaudžiem 

    Īss programmas apraksts dažādiem vecumiem: 

    Nursery curriculum 3-4 gadi 

    Angļu valoda bērniem no 3 gadiem īsti neatbilst mūsu ierastajai izpratnei par mācību stundu. Nodarbības mazajiem vairāk līdzinās īsa sižeta ainiņām angļu valodā, tie ir jautri stāstiņi un attēli, angļu dziesmiņas, interesanti arts and crafts. . Pie tam neviens vārds, tajā skaitā jaunie vārdi, mazulim netiek tulkoti dzimtajā valodā. Bērnā jārodas interesei par nesaprotamo valodu, nokļūstot angļu valodas vidē, jāieklausās un  “jāuzsūc”, jāuzņem valoda.  

    Bieži pavisam jauni skolēni vispirms vienkārši klausās, klausās un klausās, kā runā pasniedzējs, bet pēc tam paši jau sāk lietot veselas teikumu konstrukcijas.  

    Programmas ietvaros apgūstamie priekšmeti: 

    • English 
    • Arts and Crafts 
    • Vocbulary Games 
    • Story Time 
    • Science

    Nodarbību saraksts: 

     Pirmdiena/trešdiena vai otrdiena/ceturtdiena : 10:00-12:30 ar pārtraukumu uz tea time 

    Maksa: 162 eiro

    Pirmdiena/trešdiena vai otrdiena/ceturtdiena : 18:00-19:00 

    Maksa:84 eiro

     Sestdiena: 09:00-10:30 vai 10:30-12:00

    Maksa: 54 eiro

    Primary curriculum 5-7 gadi 

    Ieinteresē bērnus var tikai ar to, kas viņiem patīk. Pasniedzot angļu valodu pirmsskolas vecuma bērniem, mēs izmantojam īpaši izstrādātus materiālus un spēles, kurus dēvējam par “propsiem”.  

    Nodarbības draudzīgā kolektīvā ir efektīvas apguves svarīgs priekšnoteikums. Bērni mācās ne tikai no pasniedzēja, bet arī viens no otra. Ja mēģini atrisināt sarežģītu, bet aizraujošu uzdevumu angļu valodā kopā ar draugiem, jaunā informācija paliek atmiņā daudz ātrāk. Kas var būt interesantāks par kopīgu planētas glābšanu, ēdiena gatavošanu vai gleznošanu? Kad komanda sasniedz rezultātu, bērniem paliek pozitīvas atmiņas par mācību procesu. Šajā procesā mūsu skolēni aizraujas tik ļoti, ka pat nepamana, ka sarunājas tikai angliski.  

    Programmas ietvaros apgūstamie priekšmeti: 

    • English 
    • Art 
    • Science 
    • Story Time 
    • English through Movies 
    • The Magic World of Animals 
    • Critical Thinking

    Nodarbību saraksts: 

     Pirmdiena/trešdiena vai otrdiena/ceturtdiena : 10:00-12:30 ar pārtraukumu uz tea time 

    Piektdiena 15:00/15:30-19:30/20:00 vai  Sestdiena : 09:00-13:30 vai 13:30-18:00

    Maksa: 162 eiro

    Cenā iekļautas 6 -7 nodarbības  (priekšmeti ) nedēļā + launags (nodarbību formāts 1reizi nedēļā  x 4.5 stundas piektdienās un sestdienās)

     Pirmdiena/trešdiena vai otrdiena/ceturtdiena : 18:00-19:00 

    Maksa:84 eiro

    Sestdiena: 09:00-10:30 vai 10:30-12:00

    Maksa: 54 eiro

     Junior curriculum 8-12 gadi 

    Ņemot vērā šīs vecuma grupas uzmanības īpatnības, mēs īpaši rūpīgi strādājam ar programmas materiāliem un saturu. Nodarbības tiek veidotas par tēmām, kuras aizrauj, rosina iztēli, liek padomāt. Tas tādēļ, lai angļu valodas apguve bērniem būtu patiešām interesanta. Bērni šajā vecumā viegli satraucami un ne vienmēr spēj noturēt uzmanību, tādēļ nodarbības ir dinamiskas, notiek biežas pārejas no vienas aktivitātes uz otru. Sadarbojoties cits ar citu grupā, skolēni mācās spriest, dalīties ar savu viedokli un lieto praksē iegūto informāciju (radošos projektos, prezentācijās, spēlēs, kulinārijas sesijās u.c.). 

    Programmas ietvaros apgūstamie priekšmeti: 

    • English 
    • Art  
    • Science 
    • Literature 
    • English through Movies 
    • Geography 
    • Speak out 
    • Critical Thinking

    Mācību gada vidū skolēni veic Kembridžas starpposma vērtējuma testus un maijā - noslēguma testu.   

    Nodarbību saraksts: 

    Pirmdiena/trešdiena vai otrdiena/ceturtdiena : 15:00-16:30, 16:30-18:00, 18:00-19:30

    Maksa: 96 eiro

    Piektdiena 15:00/15:30-19:30/20:00  vai  Sestdiena : 09:00-13:30 vai 13:30-18:00

    Maksa: 162 eiro

    Cenā iekļautas 6 -7 nodarbības  (priekšmeti ) nedēļā + launags (nodarbību formāts 1reizi nedēļā  x 4.5 stundas piektdienās un sestdienās)

    Senior curriculum pusaudžiem, 13-17 gadi 

    Mācoties valodu, atrast atbildes uz saviem jautājumiem, domāt, pieņemt patstāvīgus lēmumus – tāda ir pētījuma metodes jēga.  Tieši šāds nodarbību formāts daudz vairāk piesaista pusaudža nemierīgo prātu, nekā gatavu formulējumu regulāras porcijas par apgūstamo tēmu. Līdzvērtīgi aizraujošas izrādās gan pašas jaunās zināšanas, gan paņēmieni, ar kuru palīdzību tās iegūtas: pusaudži apgūst metodes, ar kuru palīdzību varēs viegli un efektīvi mācīties – piedalīšanās debatēs un pētījumos, individuāli un komandu projekti un prezentācijas, biznesa un prāta spēles, intervijas un video blogu filmēšana.  

    Mēs piedāvājam ļoti aizraujošu saturu šai vecuma grupai, kā arī ļoti nopietnus uzdevumus un sasniedzamos mērķus mūsu studentiem, ņemot vērā, ka visi tiecas būt labākie mācībās, skolā teicami nokārtot eksāmenus, iestāties pasaules labākajās koledžās un universitātēs.  

    Programmas ietvaros apgūstamie priekšmeti: 

    • English 
    • Literature 
    • English through Movies 
    • Around The World
    • Debates 
    • Master your Exam Skills ( IELTS,TOEFL,Cambridge exams) 
    • Critical Thinking
    • Mācību gada vidū skolēni veic Kembridžas starpposma vērtējuma testus un maijā - noslēguma testu.   

    Nodarbību saraksts: 

    Sestdiena. 9:00-13:30 vai 13:30-18:00 ar pārtraukumu siltām pusdienām 

    Piektdiena. 15:00/15:30-19:30/20:00 ar pārtraukumu siltām pusdienām 

    Maksa: 162 eiro

    Cenā iekļautas 6 -7 nodarbības  (priekšmeti ) nedēļā + launags (nodarbību formāts 1reizi nedēļā  x 4.5 stundas piektdienās un sestdienās)

    Pirmdiena/trešdiena vai otrdiena/ceturtdiena 15:00-16:30, 16:30-18:00, 18:00-19:30

    Maksa: 96 eiro

     

    Back to classes countdown… Mēs sākam 10. septembrī.

    Pārrunas un testēšana jaunajiem studentiem notiks no 30.08. līdz 7.09.2022

Mūsu adrese:

Tērbatas 16/18. ‏Rīga, Latvija.

Mob.tāl.  +371 29129790, +371 29543100, +371 29257765

e-pasts: info@globalstudio.lv

 

Darba laiks:

Darbdienās 15:00- 18:00

Sestdienās – 09:00 – 18:00

 
 

Global Studio – valodu skola ar raksturu. Vairāk kā 19 gadu pieredze augstas kvalitātes valodu pasniegšanā . Mūsdienīga mācību metodika bērniem, pusaudžiem un pieaugušiem. Angļu,vācu, franču, spāņu, itāļu, latviešu un krievu valodas - Izjūti pasauli citā valodā ar Global Studio!