HomeProgrammas 2022/2023

Papildu izglītība angļu valodā 3-17 gadus veciem bērniem un pusaudžiem

english for teens

  • Atvērta pieteikšanās uz jauno 2022./2023. mācību gadu. 

    Papildu izglītība angļu valodā 3-17 gadus veciem bērniem un pusaudžiem.   

     Soft skills, nākotnes prasmju laikmetā bērni vēlas ne tikai runāt svešvalodā, bet arī attīstīties tajā jomā, kas viņus interesē, domāt atvērti, kļūt par līderiem. Skatīties filmas, sarunāties, ceļot.  

    Global Studio Language School piedāvā izglītojošas programmas angļu valodā ārpus ierastajām valodas mācīšanas standarta programmām, jo mēs cenšamies izprast un apmierināt Z paaudzes prasības – mūsu bērnu vajadzības.  

    Viena no mūsu pašām populārākajām programmām ir  “My English Saturday”. Pēdējo sešu gadu laikā šī programma tik ļoti iepatikusies mūsu mazajiem un lielajiem studentiem, ka nācās sarakstu paplašināt, lai tiktu izveidotas analoģiskas programmas “My English Friday” un “My English week-days”.  

Visi programmas priekšmeti tiek pasniegti angļu valodā, par pamatu mēs ņemam British National Curriculum (britu nacionālo izglītības programmu). Katra nodarbība tiek veidota pēc principa  “uzzini — mēģini — lieto”. Mācību gada laikā mums ir iespēja izpētīt, kuras aktivitātes visvairāk patīk mūsu skolēniem, palīdzēt patiešām iedziļināties materiālā, atdzīvināt to, padarīt īstu un aizraujošu.  

 

Lasīt tālāk ...

Angļu valoda + attīstošas nodarbības angļu valodā mūsu pašiem mazākajiem skolēniem.

TODDLE

Atvērta pieteikšanās uz jauno 2022./2023. mācību gadu. 

Angļu valoda pirmsskolas vecuma bērniem īsti neatbilst mūsu ierastajai izpratnei par mācību stundu. Nodarbības mazajiem vairāk līdzinās īsa sižeta ainiņām angļu valodā, tie ir jautri stāstiņi un attēli, angļu dziesmiņas, interesanti arts and crafts. Pie tam neviens vārds, tajā skaitā jaunie vārdi, mazulim netiek tulkoti dzimtajā valodā. Bērnā jārodas interesei par nesaprotamo valodu, nokļūstot angļu valodas vidē, jāieklausās un  “jāuzsūc”, jāuzņem valoda.  

Bieži pavisam jauni skolēni vispirms vienkārši klausās, klausās un klausās, kā runā pasniedzējs, bet pēc tam paši jau sāk lietot veselas teikumu konstrukcijas.  

 Kurss pirmsskolas vecuma bērniem ir piemērots vecuma grupai un ir ļoti populārās Global Studio programmas  “Papildu mācības angļu valodā” analogs. 

 

Lasīt tālāk ...

Eksāmenu programmas. "Sagatavošana angļu valodas eksāmenu kārtošanai 9. un 12. klasēs"/ "IELTS"/ "Mēģinājuma tests IELTS (Mock Test)"

exam

Atvērta pierakstīšanās jaunajam 2022./2023. mācību gadam.

1.Sagatavošana angļu valodas eksāmenu kārtošanai 9. un 12. klasēs.  Antistresa programma.

Veiksme vienmēr uzsmaida tiem , kuri kārtīgi pastrādājuši – stāsta angļu sakāmvārds. Gribas piebilst: arī tiem, kuri prot parādīt sava darba rezultātus. Eksāmenā tieši tas tiek darīts – demonstrē to , ko esi apguvis. Tādēļ nepaļausimies uz veiksmi un nemācīsimies burvju vārdus. Pienācis laiks gatavoties.
Global Studio metodiķi izstrādājuši maksimāli efektīvu, dzīvu, mūsdienīgu programmu, lai sagatavotos angļu valodas skolas eksāmenam 9. un 12. klasē.  

Sagatavošanas kurss sniedz iespēju atcerēties piemirsto materiālu, kas apgūts skolā, apgūt jaunu leksiku un gramatiku, kas nepieciešama veiksmīgai eksāmena kārtošanai, krāt idejas esejai un diskusijai par dažādām tēmām, kuras sastopamas eksāmenā, trenēt tekošu runu, dzirdes uztveri un izrunu.

Kursa sākumā (un arī vidū) kārtosiet izmēģinājuma eksāmenu, kurš pilnībā imitē skolas eksāmenu, tas palīdzēs pārbaudīt, vai iekļaujaties laikā, kas atvēlēts uzdevumu veikšanai, kā arī noskaidrot savas stiprās un vājās puses. 

Izmēģinājuma eksāmena rezultāti tiks rūpīgi analizēti Global Studio. Kopā ar pasniedzēju skolēns noskaidros pieļautās kļūdas un saņems individuālus ieteikumus.

Lasīt tālāk ...

12.09.2022. PRO Grammar – ONLINE programma bērniem un pusaudžiem, kuri vēlas pareizi runāt un rakstīt angļu valodā.

pro grammar

Mēs nedomājam Jūs baidīt ar gramatikas terminiem, norādēm, shēmām un citām gudrībām. Šis kurss notiek pieredzējuša Global Studio valodu skolas pasniedzēja vadībā, kuram ir Certificate in Teaching English Grammar no Canadian College of Educators, programma “saliks zināšanas pa plauktiņiem”un iemācīs aktīvi lietot praksē gramatiskās konstrukcijas.
 Nodarbībās: 
- modelēsim dažādas sadzīves sarunu situācijas 
- strādāsim pāros un grupās 
- veiksim radošus uzdevumus, spēlēsim komunikācijas spēles, diskutēsim 
- mācīsimies valodas idiomas, kas palīdzēs dažādot runu 
- fantazēsim, strādāsim radoši, ar izdomu 
- skatīsimies mācību video angļu valodā 
– mācīsimies uztvert dzīvu runu angļu valodā, atcerēties un lietot piemērotā sadzīves situācijā 
- klausīsimies dziesmas un skatīsimies seriālu un filmu fragmentus, ziņas, intervijas par atbilstošām tēmām, angļu valodu dabiskā vidē, mācīsimies izprast humoru, sarunu frāzes, izteicienus, meklēsim pazīstamas gramatiskās konstrukcijas dzīvā angļu valodā.
Lasīt tālāk ...

Discussion Club with a Native English Teacher

discussion club

Kurss paredzēts skolēniem (12-18 gadi) un pieaugušajiem. 

Diskusiju klubā notiks sarunas par dažādām tēmām, angļu valodā apspriedīsim grāmatas, filmas, ceļojumus, politiku...  

Global Studio pasniedzēji - ir radoši, jautri un burvīgi cilvēki ar plašām interesēm un aizraušanos, kas mācībās un sarunās netraucē, bet tikai palīdz!  

Nodarbībās mēs ne tikai diskutēsim, bet arī ,,paaugstināsim" angļu valodu jaunā līmenī - katru nedēļu Global Studio pasniedzējs dos jaunu leksikas materiālu, tāpat tiks koriģēta runa, analizētas kļūdas, bet gramatika tiks apgūta ne vingrinājumos, bet dialogu un sarunu gaitā.  

Lasīt tālāk ...

Mūsu adrese:

Tērbatas 16/18. ‏Rīga, Latvija.

Mob.tāl.  +371 29129790, +371 29543100, +371 29257765

e-pasts: info@globalstudio.lv

 

Darba laiks:

Darbdienās 15:00- 18:00

Sestdienās – 09:00 – 18:00

 
 

Global Studio – valodu skola ar raksturu. Vairāk kā 19 gadu pieredze augstas kvalitātes valodu pasniegšanā . Mūsdienīga mācību metodika bērniem, pusaudžiem un pieaugušiem. Angļu,vācu, franču, spāņu, itāļu, latviešu un krievu valodas - Izjūti pasauli citā valodā ar Global Studio!