HomeProgrammas 2021/2022

Angļu valoda pieaugušajiem ar labākajiem ārzemju un vietējiem pasniedzējiem.

img2908

Ja nerunājat angliski, iemesls ir viens: Jūs nerunājat angliski”.
(Global Studio Language School pasniedzēji)


Global Studio Language School skolotāji, kuri pasniedz angļu valodu pieaugušajiem, ļoti bieži dzird: Man ir problēmas ar.., – bet tālāk vajadzīgo pasvītrot: gramatiku, laikiem, vārdu krājumu, izrunu, dzirdes uztveri un ko tikai vēl ne. Patiesībā problēma ir viena: esat no paša sākuma iestrēdzis likumos.

Baidoties kaut ko izdarīt nepareizi, mēs bieži aizmirstam par galveno. Mūsu pieaugušo angļu valodas skolas mērķis ir nevis sekot noteikumiem, bet runāt angļu valodā. Mēs nepiedāvājam pilnībā aizmirst par likumiem, nē. Jums tāpat būs kaut kas jāiemācās un jāiegaumē. Mēs piedāvājam pieaugušajiem skolēniem citu veidu, kā apgūt valodu.

Lasīt tālāk ...

Eksāmenu programmas. "Sagatavošana angļu valodas eksāmenu kārtošanai 9. un 12. klasēs"/ "IELTS"/ "Mēģinājuma tests IELTS (Mock Test)"

IMG 29108Открыта запись на новый 2021/2022 академический год

 

Atvērta pierakstīšanās jaunajam 2021./2022. mācību gadam.

 

1.Sagatavošana angļu valodas eksāmenu kārtošanai 9. un 12. klasēs.  Antistresa programma.

Veiksme vienmēr uzsmaida tiem , kuri kārtīgi pastrādājuši – stāsta angļu sakāmvārds. Gribas piebilst: arī tiem, kuri prot parādīt sava darba rezultātus. Eksāmenā tieši tas tiek darīts – demonstrē to , ko esi apguvis. Tādēļ nepaļausimies uz veiksmi un nemācīsimies burvju vārdus. Pienācis laiks gatavoties.
Global Studio metodiķi izstrādājuši maksimāli efektīvu, dzīvu, mūsdienīgu programmu, lai sagatavotos angļu valodas skolas eksāmenam 9. un 12. klasē.  

Sagatavošanas kurss sniedz iespēju atcerēties piemirsto materiālu, kas apgūts skolā, apgūt jaunu leksiku un gramatiku, kas nepieciešama veiksmīgai eksāmena kārtošanai, krāt idejas esejai un diskusijai par dažādām tēmām, kuras sastopamas eksāmenā, trenēt tekošu runu, dzirdes uztveri un izrunu.

Lasīt tālāk ...

+371 29129790, +371 29543100, +371 29257765

info@globalstudio.lv

www.facebook.com/globalstudio.lv

Tērbatas iela 16/18, Rīga, LV-1011

pretī 40.vidusskolai
(ieeja no pagalma, ēka labajā pusē)

Global Studio – valodu skola ar raksturu. Vairāk kā 19 gadu pieredze augstas kvalitātes valodu pasniegšanā . Mūsdienīga mācību metodika bērniem, pusaudžiem un pieaugušiem. Angļu,vācu, franču, spāņu, itāļu, latviešu un krievu valodas - Izjūti pasauli citā valodā ar Global Studio!