HomeGlobal Studio ART“Mērogs: no krēsla līdz nākotnes pilsētai. ” Arhitektūras klases sestdienās. Vecums: 11 +

Global Studio ART

“Mērogs: no krēsla līdz nākotnes pilsētai. ” Arhitektūras klases sestdienās. Vecums: 11 +

architecture

Sākas uzņemšana jaunās grupās pusaudžiem no 11 gadu vecuma.

1. līmenis - iesācējiem

2. līmenis - skolēniem, kuri jau ir pabeiguši 1. līmeni

Kursā pētām un izzinām arhitektūru caur pamatjēdzieniem “mērogs un proporcija”.

Kursā skaidrojam arhitektūras pamatterminus vienkāršā un saprotamā valodā un iepazīstinām bērnus ar pazīstamu arhitektu un dizaineru darbiem.

Nodarbības vada jauns un ļoti radošs speciālists ar pieredzi starptautiskajās dizaina un interjera izstādēs, kurš ikdienā strādā vadošā arhitektūras kompānijā Latvijā.

Nodarbības ir veidotas pēc Eiropas moduļu sistēmas, kas sevī ietver 3 obligātos blokus:

-- grafika un rasēšana - darbs ar grafikas instrumentiem: zīmuli, tušu, krītiņiem, oglēm, rapidogrāfiem, krāsām, tinti, mākslas gēlu, flomāsteriem. Bērni veido līnijveida grafikas kompozīcijas, zīmē dinamiskas formas, pēta, kā izteikt savu ideju ar grafikas palīdzību, veido savus pirmos nākotnes arhitektūras projektus, skicējot fasādes, plānus un griezumus.

-- arhitektūras vēsture - arhitektūras zināšanu pamats. Veicam ieskatu izcilu, starptautisku arhitektu pieredzēs. Diskutējam par arhitektūras vēsturi, stiliem un formām, tādējādi palīdzot bērnam atrast pašam savu stilu un individualitāti.

-- koloristika – krāsu zinātne, kas sevī ietver zināšanas par optiku, par to, kādas sajūtas krāsas var radīt, kā arī kādi ir sabiedrības un arhitektūras krāsu kultūras priekšstati. Tā māca par krāsu harmonijām, krāsu izvēli un krāsu valodu.

Studiju procesā studenti iegūs pamatzināšanas un iemaņas arhitektūras un dizaina jomā un veidos autordarbus dažādās tehnikās un žanros.

- MĀJAS ĀBECE

Iepazīšanās ar konstrukciju un dekora elementiem, arī ar to vēsturi. Klasiskās Polza formulas apskats. Izturība. Skaistums.

- TELPAS LIKUMI

Vai mājas mēbeļu lielums ir svarīgs? No kā ir atkarīgs logu un durvju izvietojums uz fasādes? Kā organizēt pilsētas telpu? Pamatinstrumentu apskats un izvēle darbam ar telpu un apjomu, ņemot piemēru no pazīstamu arhitektu darbiem, kā arī pašu eksperimentiem.

- NĀKOTNES PILSĒTAS

Zemūdens mājas, lidojošas pilsētas, pazemes ielas.

Kursa beigās taps individuāls projekts par studentu iedomāto nākotnes pasauli.

Nodarbību biežums:

Vienu reizi nedēļā sestdienās.

Laiks: plkst. 15.00 - 16.30 2. līmenis

plkst. 16.30 - 18.00 1. līmenisMūsu adrese:

Tērbatas 16/18. ‏Rīga, Latvija.

Mob.tāl.  +371 29129790, +371 29543100, +371 29257765

e-pasts: info@globalstudio.lv

 

Darba laiks:

Darbdienās 15:00- 18:00

Sestdienās – 09:00 – 18:00

 
 

Global Studio – valodu skola ar raksturu. Vairāk kā 19 gadu pieredze augstas kvalitātes valodu pasniegšanā . Mūsdienīga mācību metodika bērniem, pusaudžiem un pieaugušiem. Angļu,vācu, franču, spāņu, itāļu, latviešu un krievu valodas - Izjūti pasauli citā valodā ar Global Studio!