Pieteikšanās forma mācībām

Eksāmenu programmas. "Sagatavošana angļu valodas eksāmenu kārtošanai 9. un 12. klasēs"/ "IELTS"/ "Mēģinājuma tests IELTS (Mock Test)"

IMG 29108Открыта запись на новый 2021/2022 академический год

 

Atvērta pierakstīšanās jaunajam 2021./2022. mācību gadam.

 

1.Sagatavošana angļu valodas eksāmenu kārtošanai 9. un 12. klasēs.  Antistresa programma.

Veiksme vienmēr uzsmaida tiem , kuri kārtīgi pastrādājuši – stāsta angļu sakāmvārds. Gribas piebilst: arī tiem, kuri prot parādīt sava darba rezultātus. Eksāmenā tieši tas tiek darīts – demonstrē to , ko esi apguvis. Tādēļ nepaļausimies uz veiksmi un nemācīsimies burvju vārdus. Pienācis laiks gatavoties.
Global Studio metodiķi izstrādājuši maksimāli efektīvu, dzīvu, mūsdienīgu programmu, lai sagatavotos angļu valodas skolas eksāmenam 9. un 12. klasē.  

Sagatavošanas kurss sniedz iespēju atcerēties piemirsto materiālu, kas apgūts skolā, apgūt jaunu leksiku un gramatiku, kas nepieciešama veiksmīgai eksāmena kārtošanai, krāt idejas esejai un diskusijai par dažādām tēmām, kuras sastopamas eksāmenā, trenēt tekošu runu, dzirdes uztveri un izrunu.

Kursa sākumā (un arī vidū) kārtosiet izmēģinājuma eksāmenu, kurš pilnībā imitē skolas eksāmenu, tas palīdzēs pārbaudīt, vai iekļaujaties laikā, kas atvēlēts uzdevumu veikšanai, kā arī noskaidrot savas stiprās un vājās puses. 

Izmēģinājuma eksāmena rezultāti tiks rūpīgi analizēti Global Studio. Kopā ar pasniedzēju skolēns noskaidros pieļautās kļūdas un saņems individuālus ieteikumus.
Kārtot eksāmenus nav viegls uzdevums un uztraukums tādā situācijā ir pilnīgi saprotams. Tomēr mūsu pieredzējušie pasniedzēji zina, kā sagatavot savus audzēkņus eksāmeniem arī psiholoģiski.
Un vēl atklāsim mazu noslēpumu: Global Studio Language School pasniedzēji, protams, nav brīnumdari, taču dažus brīnumainus paņēmienus tomēr pieprot un ir gatavi ar tiem dalīties. Tas palīdzēs būtiski uzlabot vērtējumu par eksāmena uzdevumiem - klausīšanos, lasīšanu, leksiku, gramatiku, rakstīšanu un runāšanu. Tādā īsā laikā nevarēs būtiski uzlabot valodas līmeni, taču tikt galā ar testu būs krietni vieglāk.
Nodarbības pasniedzēji vada pārī – vietējais un ārzemnieks.  

Tāds tandēms ir visefektīvākais. Jau ilgus gadus Global Studio Language School studenti sasniedz lieliskus rezultātus gan skolas, gan starptautiskos eksāmenos.
Jaunā kursa sākums: septembra vidus - 9 Year Exam Preparation;
12 Year Exam Preparation.

Skolēnu līmenis: A2 un augstāk.

Dienas un laiki: pirmdiena/trešdiena vai otrdiena/ceturtdiena no 17:00-18:30
Cena: 72 eiro mēnesī ( par 4 nedēļām, 8 nodarbībām pa 2 ak. stundām)

 

2.Sagatavošanas kurss eksāmenam IELTS + Mock Exam (mēģinājumaeksāmens IELTS).

Global Studio metodiķi ir izstrādājuši maksimāli efektīvu kursu sagatavošanai starptautiskajam eksāmenam IELTS, kas ļauj iegūt praktiskas iemaņas eksāmena uzdevumu veikšanai.
Kursa sākumā paredzēts mēģinājuma eksāmens, kurš pilnībā imitē īstā IELTS eksāmena formātu. Tas palīdzēs pārbaudīt, vai iekļaujaties laikā, kas dots uzdevumu izpildei, kā arī atklāt vājās un stiprās puses.  
Mēģinājuma eksāmena rezultāti tiks rūpīgi analizēti Global Studio. Kopā ar pasniedzēju studenti izanalizēs pieļautās kļūdas un saņems individuālus ieteikumus.
Kurss sniedz iespēju detalizēti iepazīties ar katru eksāmena moduli, atrast pareizāko pieeju katra tipa uzdevumu izpildē, aplūkot veiksmīgu un neveiksmīgu atbilžu variantus, patrenēties veikt tipiskus testa uzdevumus apstākļos, kas maksimāli pietuvināti reāliem eksāmena apstākļiem, uzkrāt idejas esejai un diskusijai par dažādām tēmām, kuras sastopamas eksāmenā. 
Kursa saturs – 2 vai 3 mēneši (atkarībā no intensitātes)+ mēģinājuma eksāmens
- Listening (klausīšanās prasme) -
12 ak. stundas
- Reading (lasīšana) -
12 ak. stundas
- Writing (rakstīšana) -
12 ak. stundas
- Speaking (runāšanas prasme) -
12 ak. stundas
Pēc statistikas 90% studentu, kuri gatavojušies IELTS eksāmenam  Global Studio, veiksmīgi nokārtojuši eksāmenu gaidāmajā līmenī un pat augstākā. 
Global Studio Language School pasniedzēji, protams, nav brīnumdari, taču dažus brīnumainus paņēmienus tomēr pieprot un ir gatavi ar tiem dalīties. Tas palīdzēs būtiski uzlabot vērtējumu par eksāmena uzdevumiem un klausīšanos, lasīšanu, leksiku, gramatiku, rakstīšanu un runāšanu. Tādā īsā laikā nevarēs būtiski uzlabot valodas līmeni, taču tikt galā ar testu būs krietni vieglāk.

Universālā kursa programma, kura sagatavo IELTS eksāmenam, būs piemērota vecāko klašu skolēniem un pieaugušajiem, kuri plāno turpināt mācības vai veidot karjeru angliski runājošā valstī.  
Nodarbības vada diplomēts pasniedzējs.
  

Kursa sākums – septembra vidus
Cena – 206.50 eiro par48 ak. stundām (par 4 moduļiem) + 25 eiro ( mēģinājuma eksāmens).
Laiks - 3 mēneši + mēģ. Eks. (intensitāte 2 reizes nedēļā pa 2 ak. stundām)
Nodarbību dienas un laiks: otrdiena/ceturtdiena – no 19:00-20:30
Ilgums -2 mēneši + mēģ. tests (intensitāte – 3 reizes nedēļā pa 2 ak. stundām)
Nodarbību dienas : otrdiena, trešdiena, ceturtdiena – no 19:00-20:30.
Līmenis: Intermediate un augstāks (pirms mācību sākuma paredzēta testēšana).

 

 1. Izmēģinājuma tests IELTS (Mock Test) pilns formāts Global Studio Language School

  Jums ir iespēja veikt izmēģinājuma testu IELTS (Academic), kurš pilnībā atbilst reālajam eksāmenam pēc ilguma un uzdevumu veidiem, kā arī apstākļiem.
  IELTS Mock Test ļaus novērtēt savas zināšanas un pirms eksāmena patrenēt visas nepieciešamās prasmes  (klausīšanās, lasīšana, rakstīšana un runāšana) un saņemt oficiālu atbildi ar komentāriem.

  - LISTENING
  40 jautājumi (40 minūtes izpildei)
  Klausīšanās laikā Jūs dzirdat runas ierakstu tikai vienu reizi. Klausīšanās laikā Jūs lasāt jautājumus un atbildat uz tiem. Jautājumi pakāpeniski kļūst sarežģītāki.

  - READING
  40 jautājumi (60 minūtes izpildei)
  Jālasa teksts un jāatbild uz 40 jautājumiem. Akadēmiskajam un un pamata formātam ir dažādi teksti. Academic Reading veido trīs daļas, katrā no tām ir 6501000 vārdu teksts, kurš ņemts no specializētām avīzēm un žurnāliem. 

General Training Reading iekļautas trīs daļas – nelieli teksti par vispārīgām tēmām.

- WRITING
2 daļas Task 1 и Task 2
(60 minūtes izpildei) Pēc Jūsu eseju saņemšanas mūsu pieredzējušais eksaminētājs novērtēs Jūsu prasmes un 3-4 darba dienu laikā uz Jūsu elektronisko adresi tiks nosūtīta pilna atskaite ar iegūtajām ballēm IELTS, kā arī rekomendācijas, kā uzlabot prasmes.

- SPEAKING
Sastāv no 3 daļām. Ilgums: 11-14 minūtes.
Speaking ir intervija ar pasniedzēju (eksaminētāju), kura sastāv no 3 daļām.
1. daļa
Kandidāts un eksaminētājs iepazīstas, pēc tam kandidāts atbild uz vispārīgiem jautājumiem par sevi, mājām, ģimeni, mācībām, darbu, interesēm u.tml. tēmām. Šī daļa aizņem 4-5 minūtes.
2.daļa
Kandidāts saņem kartīti ar uzdevumiem un padomiem, jārunā par noteiktu tēmu. Kandidātam tiek dota 1 minūte, lai sagatavotos vai veiktu piezīmes (pēc vēlēšanās).  

Stāstījumam jābūt 1-2 minūtes ilgam. Pēc tam eksaminētājs uzdod 1-2 jautājumus par tēmu.
3.daļa
Eksaminētājs un kandidāts apspriež kādu vairāk abstraktu problēmu par 2.daļas tēmu. Saruna ilgst 4-5 minūtes.
Pēc testa pabeigšanas 3-4 darba dienu laikā 3-4 darba dienu laikā uz Jūsu elektronisko adresi tiks nosūtīta pilna atskaite ar iegūto vērtējumu IELTS Speaking, iekļaujot ieteikumus, kā uzlabot savas prasmes.
Ilgums: 3, 5, 4 stundas.
Rezultāti: pēc 3-4 darba dienām e-pastā
Cena: 45 eiro

Tests IELTS tiks veikts katru mēnesi. 

 

Mūsu adrese:

Tērbatas 16/18. ‏Rīga, Latvija.

Mob.tāl.  +371 29129790, +371 29543100, +371 29257765

e-pasts: info@globalstudio.lv

 

Darba laiks:

Darbdienās 15:00- 18:00

Sestdienās – 09:00 – 18:00

 
 

Global Studio – valodu skola ar raksturu. Vairāk kā 19 gadu pieredze augstas kvalitātes valodu pasniegšanā . Mūsdienīga mācību metodika bērniem, pusaudžiem un pieaugušiem. Angļu,vācu, franču, spāņu, itāļu, latviešu un krievu valodas - Izjūti pasauli citā valodā ar Global Studio!