Pieteikšanās forma mācībām

Angļu valoda pieaugušajiem ar labākajiem ārzemju un vietējiem pasniedzējiem.

img2908

Ja nerunājat angliski, iemesls ir viens: Jūs nerunājat angliski”.
(Global Studio Language School pasniedzēji)


Global Studio Language School skolotāji, kuri pasniedz angļu valodu pieaugušajiem, ļoti bieži dzird: Man ir problēmas ar.., – bet tālāk vajadzīgo pasvītrot: gramatiku, laikiem, vārdu krājumu, izrunu, dzirdes uztveri un ko tikai vēl ne. Patiesībā problēma ir viena: esat no paša sākuma iestrēdzis likumos.

Baidoties kaut ko izdarīt nepareizi, mēs bieži aizmirstam par galveno. Mūsu pieaugušo angļu valodas skolas mērķis ir nevis sekot noteikumiem, bet runāt angļu valodā. Mēs nepiedāvājam pilnībā aizmirst par likumiem, nē. Jums tāpat būs kaut kas jāiemācās un jāiegaumē. Mēs piedāvājam pieaugušajiem skolēniem citu veidu, kā apgūt valodu.

Šis skatījums piedāvā apgūt nevis likumus, bet līdzekļus, instrumentus. Skolā mēs mācījāmies: lūk, Present Simple, arī noteikumi, kā to lietot. Daudz efektīvāk ir, skatoties no situācijas, saprast, kādus gramatiskos un leksiskos līdzekļus varam pielietot. Tā arī ir komunikatīvās pieejas būtība, kuru lieto Global Studio Language School angļu valodas kursos pieaugušajiem.

Ja skolēns N izlasīs Present Simple lietošanas noteikumus kaut tūkstoš reižu, tas nepaaugstinās viņa angļu valodas zināšanu līmeni. Ja kaut reizi tiks modelēta reāla situācija un students N nonāks līdz Present Simple lietošanai komunikācijā, iespējas to lietot reālajā dzīvē tuvojas maksimumam. Tieši pareiza pieeja angļu valodas apguvē pieaugušajiem, nevis neefektīvu vingrinājumu cītīga atkārtošana palīdzēs Jums pārkāpt šīs psiholoģiskās barjeras.

 

Nodarbības Global Studio Language School notiek komfortablā gaisotnē starp vienaudžiem un tiek ņemtas vērā vecuma īpatnības informācijas apguvē. Nesteidzīga, tomēr dinamiska stundas gaita, mierīgs nodarbības ritms patīkamā kompānijā pie aromātiskas tējas vai kafijas tases neapšaubāmi dos lieliskus rezultātus.


Kursu vada vietējie un ārzemju speciālisti ar CELTA starptautisko sertifikātu un vairāk nekā 20 gadu pasniegšanas pieredzi.
Kurss domāts tiem, kuri piemirsuši svešvalodu un tiem, kuri vēlas apgūt angļu valodu no nulles līmeņa.

 

Ja vēlaties apgūt “dzīvu “angļu valodu un beidzot sākt runāt, kurss domāts Jums. Izvēlieties piemērotu nodarbību grafiku un formātu un sāciet mācīties!
- Sarunvalodas pamatkurss angļu valodā (derīgs visām sagatavotības pakāpēm: sākot no pamata līdz profesionālam līmenim)
- Lietišķā angļu valoda;
- Sarunu klubs angļu valodā ar valodas lietotāju;
- Korporatīvā apmācība uzņēmumiem.

 

Nodarbības notiek rīta (10:00-11:30) vai vakara (18:30-20:00) laikos pirmdienās/trešdienās vai otrdienās/ceturtdienās.

Nodarbību cena - 72 eiro ( par 4 nedēļām)

 

Lai izvēlētos Jums piemērotu mācību programmu un grupu pēc zināšanu līmeņa un vecuma, iepriekš jāveic testēšana.
Ir atvērta pierakstīšanās uz jauno 2021./2022. mācību gadu.

 

 

 

Mūsu adrese:

Tērbatas 16/18. ‏Rīga, Latvija.

Mob.tāl.  +371 29129790, +371 29543100, +371 29257765

e-pasts: info@globalstudio.lv

 

Darba laiks:

Darbdienās 15:00- 18:00

Sestdienās – 09:00 – 18:00

 
 

Global Studio – valodu skola ar raksturu. Vairāk kā 19 gadu pieredze augstas kvalitātes valodu pasniegšanā . Mūsdienīga mācību metodika bērniem, pusaudžiem un pieaugušiem. Angļu,vācu, franču, spāņu, itāļu, latviešu un krievu valodas - Izjūti pasauli citā valodā ar Global Studio!