Pieteikšanās forma mācībām

07.06.21 British Summer 2021 in Riga, neizejot no mājas. Angļu valoda bērniem un pusaudžiem.

oranges 9

"Every summer has a story".


Vasara – lielisks laiks, lai nodarbotos ar valodu apguvi, tomēr šovasar mums nezin vai izdosies ceļot uz Angliju. No problem. Global Studio Language School metodiķi sagatavojuši Jums šo to īpaši aizraujošu – pārcelsim labāko angļu skolu uz Rīgu tiešsaistē.  British Summer in Riga, neizejot no mājas.

 

Nekādas garlaicīgas iekalšanas un mācību grāmatu. Tikai dzīvs, īsts un aizraujošs saturs, kurš nevienu pusaudzi neatstās vienaldzīgu.
Atkarībā no vecuma un sagatavotības līmeņa mēs lasīsim detektīvstāstus un šausmu stāstus, apmainīsimies biznesa idejām un risināsim biznesa lietas, piedalīsimies debatēs un izstāsimies, veidosim projektus un prezentācijas, veiksim zinātniskus eksperimentus, filmēsim translācijas angļu valodā.

 

Tieši tāpat kā īstā vasaras nometnē, katra vasaras nedēļa būs veltīta jaunai tēmai. Tādēļ varat pievienoties jebkurā Jums izdevīgā laikā un pavadīt nometnē tik nedēļu, cik vēlaties.

 

 

Te būs tikai dažas no tēmām, kuras esam sagatavojuši Jums jūnijā un jūlijā.
- Kā tad veidoti īsti supergrāvēji?
- Ja Šekspīrs dzīvotu un rakstītu mūsdienās..
- Netfix. Kas jauns?
- Billijas Ailišas un citu slavenību panākumu noslēpums.
- Supervaroņi kā Cilvēki ar superspējām.
- Atpakaļ nākotnē.
- Skotijas leģendas ledainais gars.
- Par gaumi nestrīdas.

Skolēnu vecums: 11-18
Nodarbību intensitāte:
- Regular schedule - 4 stundas nedēļā ( 2 reizes nedēļā pa 120 min)
- Lite-версия - 2 stundas nedēļā (2 reizes nedēļā pa 60 min)
Nodarbību dienas un laiks: Pr/T vai O/C 10:00-12:00

Vienas nedēļas cena:
28 eiro (4 stundas nedēļā)
14 eiro ( 2 reizes nedēļā)

( mēs nereklamējam sadomātas atlaides, akcijas, mēs vienkārši piedāvājam labāko cenu par tāda līmeņa un kvalitātes nodarbību).
Global Studio Language School nodarbības notiek tikai angļu valodā ar labākajiem ārzemju un vietējiem pasniedzējiem, par pamatu ņemot British National Curriculum (britu nacionālo izglītības programmu).

Tiešsaistes nodarbības notiks nelielās grupās. Skolēni tiek sadalīti pa grupām pēc vecuma un valodas zināšanu līmeņa. Līdz nodarbību sākumam nepieciešams veikt tiešsaistes valodas zināšanu testēšanu.

 

+371 29129790, +371 29543100, +371 29257765

info@globalstudio.lv

www.facebook.com/globalstudio.lv

Tērbatas iela 16/18, Rīga, LV-1011

pretī 40.vidusskolai
(ieeja no pagalma, ēka labajā pusē)

Global Studio – valodu skola ar raksturu. Vairāk kā 19 gadu pieredze augstas kvalitātes valodu pasniegšanā . Mūsdienīga mācību metodika bērniem, pusaudžiem un pieaugušiem. Angļu,vācu, franču, spāņu, itāļu, latviešu un krievu valodas - Izjūti pasauli citā valodā ar Global Studio!