Pieteikšanās forma mācībām

Matemātikas klubs «Math-O-Mania»

Global Studio sākas uzņemšana Matemātikas klubā «Math-O-Mania» kursā “Aizraujošā matemātika” un “Matemātikas olimpiāde plus”.

Saistošas matemātikas programmas gan tiem, kas dievina matemātiku, gan tiem, kas tikai sapņo ar to sadraudzēties.

Math-O-Mania 3-4 gadus veciem bērniem

Aizraujošā matemātika + Pasaules izziņas mācība

Pats piemērotākais laiks iepazīstināt mazo ar matemātiku. Protams, tas nenozīmē, ka trisgadīgam mazulim mācīsim ciparus un liksim risināt uzdevumus – visam savs laiks. Pirmā iepazīšanās ar matemātiku notiks ar rotaļas palīdzību.

Ar ko nodarbosimies? Rotaļāsimies un vēlreiz rotaļāsimies! Liekam bļodā ābolus un bumbierus. Skaitām, cik ābolu, cik bumbieru, cik pavisam augļu bļodā? Pēc tam uzdevums kļūst sarežģītāks – kuru augļu ir vairāk? Lai varētu atbildēt uz šo jautājumu, bērnam jānovieto āboli rindās – zem katra ābola – bumbieris. Vairāk būs to augļu, kuri palikuši bez pāra. Tādā veidā bērns gan nostiprina skaitīšanas prasmi, gan mācās salīdzināt priekšmetu daudzumu. Pārtraukuma laikā visi draudzīgi mielojas ar jau “saskaitītajiem” augļiem.

Lieluma jēdzienu mēs mācīsimies izprast ar pasakas “Trīs lāči” palīdzību. Lielajam lācim ir liels krēsls, liela bļoda, gulta, lāču mammai viss ir mazāks, jo viņa ir mazāka auguma, bet mazajam lācēnam – vismazākā bļodiņa, gultiņa, krēsliņš. Būs jautri!

Math-O-Mania 5-6 gadus veciem bērniem

Aizraujošā matemātika +Loģika+ Pasaules izziņas mācība

Ar ko nodarbosimies? Gatavosimies skolai. Skola ir liela un pavisam jauna pasaule, kurā bērnam būs jāpavada ilgs laiks. Ko varētu darīt, lai sekmīgi pieveiktu šo distanci? Atbilde ir vienkārša – kārtīgi “jāiesildās”, kā jau pirms maratona!

Pavērsim durvis un ielūkosimies vienā nodarbībā. Papētīsim … anakondu! “Kāds te sakars ar Dienvidamerikas faunu?” Jūs jautāsit. Visas nodarbības pie mums ir ar papildu izziņas materiālu. Skolotājs stāsta, kas tas it un kur dzīvo. Tad noskaidrojam, cik garš ir šis rāpulis. Salīdzinām anakondas garumu ar citiem ne mazāk bīstamiem dzīvniekiem. Nonākam līdz svaram - 200 kg ir daudz vai maz? Vai tas ir vairāk par tonnu vai mazāk? Atrisinām matemātikas labirintu – atkal par anakondu. Pēc tam vēl to izgatavojam no papīra. Vai nav lieliski – mācīties rotaļājoties un uzzinot daudz jauna un interesanta? Tā mācīties nemaz nav grūti. Bet mājās atgriežamies kā īstas staigājošas enciklopēdijas!

Math-O-Mania 7-14 gadus veciem bērniem (bērni tiek dalīti grupās pēc vecuma)

Matemātikas olimpiāde + Loģika + Rasēšana (tehniskais zīmējums)

Ar ko nodarbosimies? Ieskatīsimies klasē pie mūsu astoņgadniekiem. Cik gadu ir Anglijas karalienei? Atbildes uz pirmo jautājumu mēdz būt ļoti dažādas. Kādam šķiet, ka karalienei jau 111 gadu, bet cits domā, ka 36. Kādam no bērniem šķiet, ka karaliene valda Lielbritānijā tik sen, ka viņas gadus jāraksta ar septiņciparu skaitli. Karaliene ir dzimusi 1926. gada 21. aprīlī. Cik tad gadu ir Elizabetei II? Kā to aprēķināt? Un pēc cik mēnešiem viņa atkal svinēs savu dzimšanas dienu? Bet pēc cik dienām? Stundām? Vai! Tas jau ir grūtāk… Bet arī ar tādu uzdevumu mēs tiekam galā.

Pie vecākiem bērniem vienmēr valda troksnis un rosība. Viņi mēģina praktiski pierādīt, vai darbojas visi trīs reizināšanas veidi, kas saistīti ar krustoto līniju zīmēšanu – maju indiāņu metode (vai japāņu), indiāņu (vai itāļu režģa metode – “džezolija” (tabulas metode).

Nākamā nodarbība ir praktiska. Pētām, kā darbojas Pitagora trauks. Kāpēc to sauc par taisnīgu? Fizika vai mistika? Veidosim trauku ar savām rokām un izpētīsim tā darbību.

Ielūkosimies pie vecāko klašu skolēniem. Viņi risina un pat veido paši savus olimpiādes uzdevumus. Trenējas. Olimpiādes uzdevumi ir īpaši. No parastajiem atšķiras ar to, ka risināšanai parasti neder parastie, jau apgūtie paņēmieni.

Nākas kombinēt apgūtos paņēmienus un zināšanas, bet reizēm pat radīt jaunus, oriģinālus risinājumus. Tāpat var noderēt arī citas papildu matemātikas zināšanas, kuras bērni pagaidām nav apguvuši skolas programmas ietvaros. Tas gan retāk, zināšanas un olimpiādes uzdevumu “rūdījums” ir svarīgāki.

Math-O-Mania nodarbības notiks no septembra līdz maijam.

Mūsu adrese:

Tērbatas 16/18. ‏Rīga, Latvija.

Mob.tāl.  +371 29129790, +371 29543100, +371 29257765

e-pasts: info@globalstudio.lv

 

Darba laiks:

Darbdienās 15:00- 18:00

Sestdienās – 09:00 – 18:00

 
 

Global Studio – valodu skola ar raksturu. Vairāk kā 19 gadu pieredze augstas kvalitātes valodu pasniegšanā . Mūsdienīga mācību metodika bērniem, pusaudžiem un pieaugušiem. Angļu,vācu, franču, spāņu, itāļu, latviešu un krievu valodas - Izjūti pasauli citā valodā ar Global Studio!