Pieteikšanās forma mācībām

Angļu valodas vasaras brīvdienas pilsētā 2019. "Profesiju laboratorija" (Season Two)

Vasara, jūra, gatavu zemeņu smarža, vaniļas saldējums kraukšķīgā vafeļu glāzītē, silts jūlija lietutiņš un, protams, ilgi gaidītās brīvdienas… Jau pavisam drīz sāksies šīs 92 absolūtās laimes dienas! Global Studio pasniedzēji un vadītāji sagatavojuši jums ļoti interesantu programmu vasaras dienas nometnei, kura neatstās vienaldzīgu neviena bērna sirdi.

Īss ieskats iepriekšējās "Profesiju laboratorijas" (Season One) sērijās: zinātkāru bērnu grupa veica savu pirmo sirds operāciju dzīvē, iemācījās veidot šedevrus no marcipāna, zīmēt supervaroņus no MARVEL komiksiem, piedalījās pārgalvīgās cīņās ar pašiem modernākajiem lāzerieročiem, gatavoja brīnišķīgi gardus čipsus, iemācījās izveidot biznesa plānu un ļoti daudz runāja angliski.

Šī lingvistikas seriāla turpinājumā jūs gaida ne mazāk aizraujoši piedzīvojumi, meistarklases, nodarbības, tikšanās, intelektuālas spēles, sacensības un izklaide angļu valodā.
 
Turpinot mūsu tradīcijas, katru dienu mēs sāksim ar tematisku angļu valodas stundu. Bērni tiek dalīti grupās pēc vecuma un valodas zināšanu līmeņa. Pēc sātīgām pusdienām mūs gaida aizraujošas nodarbības un atklājumi angļu valodas “darbnīcās”:

- Izmēģināsim saldumu degustatora lomu un uzzināsim visu patiesību par želejas lācīšiem un šokolādi. Izgatavosim izmeklētu cienastu “Šokolādes sfēra”.
- Pārbaudīsim, vai viegli būt žurnālistam un strādāt tiešajā ēterā.
- Dosimies apslēptās mantas meklējumos, kuru varēsim atrast tikai ar matemātisku aprēķinu un loģikas palīdzību.
- Izzināsim ķīmiju! Noskaidrosim, no kā izgatavo organiskos un neorganiskos pigmentus, mēģināsim paši izgatavot krāsas zīmēšanai.
- Noskaidrosim pašas bīstamākās profesijas. Nē, mēs nebāzīsim galvu lauvam rīklē! Bet trīs stāvu mājas augstumu pārvarēsim.
- Mācīsimies veidot fotorobotu, tad dosimies uz Vecrīgu un mēģināsim atrast misteru X starp pilsētas viesiem.
- Uzzināsim, kur, kad radusies pirmā nauda. Piedalīsimies pavisam īstā izsolē. Viens, divi, trīs… pārdots!
- Uzzināsim, kurš izdomājis robotus, kuri darbojas ar saules baterijām, kāpēc tādi nepieciešami. Izveidosim dažus modeļus un pārbaudīsim tos praksē.
- Noskaidrosim ideālās picas recepti pie īsta picu meistara, pagatavosim to un nobaudīsim jautrā pulkā mūsu vakara tējas dzeršanas laikā ar jautru sarunu piedevām.


Vasara ir īpaši radīta tam, lai dažādi uzjautrinātos! Ja neskaita meistarklases, konkursus, komandu sacensības un cīņas, mūs gaida arī patīkamas ikdienas izklaides:
- Ūdens atrakcijas, baseins, smiekli, šļakatas uz visām pusēm un daudz pozitīvu emociju…Jā, jūs uzminējāt! Mēs braucam uz akvaparku!
-Visi Global Studio pasniedzēji un vadītāji ļoti mīl iet uz kino! Izvēlēsimies pašu aizraujošāko multfilmu vai filmu un vētraini apspriedīsim pēc noskatīšanās. Protams, angliski!
- Cēlās žirafes, muļķīši surikāti, slinkie nīlzirgi… Šovasar uz Zooloģisko dārzu ejam tikai viņu dēļ. Mums būs īpaša misija un uzdevums! Kāds? To jūs drīz uzzināsit!
- Trases, šķēršļi, nobraucieni, brīnišķīgi svaigs priežu gaiss… Esam pārliecināti, ka brauciens uz parku “Jūrmalas Tarzāns” būs viens no jaukākajiem vasaras piedzīvojumiem, kas paliks atmiņā.
- Pilsēta dodas gulēt, bet Mafija mostas. Jā, jā, protams, mēs spēlēsim jūsu iemīļoto spēli “Mafia”.
- "Hey DJ, let's rock this party!" Sāciet mēģinājumus! Mēs dziedāsim karaoke un priecāsimies!

 

Maiņu laiki:

1. maiņa 10.06.-21.06.19.
*2. maiņa 25.06. ( Otrd.) -05.07.19.
3. maiņa 08.07.-20.07.19.
4. maiņa 22.07.-02.08.19.

 

Dalībnieku vecums: 6-13

 

Cena: 360 eur par 10 darba dienām (330 eur, ja pieteikums un maksājums tiek saņemts līdz 2019. gada 31. martam)
*2. maiņas cena: 330 eur par 9 darba dienām (300 eur, ja pieteikums un maksājums tiek saņemts līdz 2019. gada 31. martam)


Cenā iekļautas ieejas biļetes uz visiem pasākumiem, maksa par pusdienām, vakara tējas dzeršana un kārumi.

 

 

Mūsu adrese:

Tērbatas 16/18. ‏Rīga, Latvija.

Mob.tāl.  +371 29129790, +371 29543100, +371 29257765

e-pasts: info@globalstudio.lv

 

Darba laiks:

Darbdienās 15:00- 18:00

Sestdienās – 09:00 – 18:00

 
 

Global Studio – valodu skola ar raksturu. Vairāk kā 19 gadu pieredze augstas kvalitātes valodu pasniegšanā . Mūsdienīga mācību metodika bērniem, pusaudžiem un pieaugušiem. Angļu,vācu, franču, spāņu, itāļu, latviešu un krievu valodas - Izjūti pasauli citā valodā ar Global Studio!